Russella a Mercedes zaskočili výkony McLarenu: Ich pretekové tempo vyzerá lepšie než naše | Magazín F1 - F1online.sk

Mercedes nezareagoval na španielske vylepšenia a formu Ferrari nasadením vlastného balíka vylepšení. Tím nastúpil na Red Bull Ringu len so skromnými úpravami, ale stále so statusom najväčšieho favorita víkendu. Ten sa mu v priebehu piatkových tréningov darilo potvrdzovať, hoci ani tento víkend to nevyzerá na neohrozenú jazdu za double.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237225/russella-a-mercedes-zaskocili-vykony-mclarenu-ich-pretekove-tempo-vyzera-lepsie-nez-nase

To by bylo super !!!

1 lajk

Jj. McLareny zatím vypadají slušně, snad si i Lando už svoji dávku smůly vybral. Stejně bych ale tohle vyjádření brala s rezervou.

Tak může to bejt tratí, vyhovuje jim teplo…zítra může být vše jinak..

Super ale je, že tak či inak jsme v předu a na první místo není zas tak daleko. Doženou to…

1 lajk

Stačí drobné rozdíly v odstupňování převodovky a hned je to na točité trati poznat. O to hůř se Mekům může vést v Monaku a SPA.

Monako už máme za sebou a velká sláva to skutečně nebyla. Ale celkově zatím nevyrovnané výkony, nedá se moc odhadovat. Vlastně u všech kromě Mercedesu. Mluvím samozřejmě o čele, vzadu je to poměrně stabilní :smile: .

1 lajk

I v F1 jsou horňácia dolňáci. :grin:
Samozřejmě každá trať má různé požadavky na aero, gumy tlumiče, ale taky ne rekupuraci a kdo ví čeho ještě. Proto se nedá vše škatulkovat. Taky se do Monaka dávají motory, které už mají nejlepší časy už za sebou.
Někdy dokonce i jezdci mají na výkon vozu stéle ještě trochu vlivu. :blush:

1 lajk