Russell srší spokojnosťou: Za týždeň sme spravili väčší pokrok ako v zime za mesiac | Magazín F1 - F1online.sk

Jedna strana garáže po kvalifikácii trúchlila, tá druhá však mala chuť si z plných pľúc zaspievať. George Russell bude v nedeľu štartovať z vynikajúceho tretieho miesta po chvályhodnej kvalifikačnej jazde. Mladého Brita potešil nielen výsledok, ale v prvom rade progres, ktorý Mercedes spravil v zákulisí.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/91511/russell-srsi-spokojnostou-za-tyzden-sme-spravili-vacsi-pokrok-ako-v-zime-za-mesiac

A mohl bych ten pokrok vidět? Skončil pred jedním Ferrari, jedním AM a Verstappen nejel. Sorry, ale kde je ten progres?

no tak to v zime velke kroky nerobili.

Desetinu od druhého nejlepšího týmu a excelentního pilota… to je dobrý pokrok ne?

:thinking:
… … . . …

Ani ne, protože kdyby si koukal na data, tak zrovna Merc měl byt před AM v Q režimu

A nedělali ta data kluci ze skupiny “snad bude top5”?
To by potom vycházelo. :smiley:

Ne, ty data byly jak na stránkách F1.com tak i na dalších rozborech, kde byl AM az 4 na Q v Jeddah🙂

Jezdec je vždycky spokojenější když je před svým kolegou :wink:

1 Like

Data, co svět neviděl. :slight_smile: Klasika.

jeden pilot je extremne rozladeny z vzkonosti auta a druhy zase ospevuje auto no neviem ale nie čo tu nesedi

Asi má každý pilot o dobrém autu jinou představu, jeden má radost z pokroku, pro druhého je to málo, pokud to zároveň neznamená reálný boj o titul.

1 Like

To môže byť kľudne len rozdiel v pohľade. Pre Georga sa to stále len zlepšuje. Minulý rok prešiel z Williamsu do Mercedesu, a hoci bol Mercedes v porovnaní s predchádzajúcou érou dosť nahovno, pre Georga to bol stále výrazný posun k lepšiemu. A túto sezónu je auto zdá sa ešte o niečo lepšie, tak je to preňho zase ďalšie zlepšenie. Pre Lewisa je to naopak pokles k horšiemu a strata komfortu, na ktorý si zvykol, s čím sa ťažko vyrovnáva. Minulý rok si možno hovoril, že rok nejak pretrpí a tento rok sa vráti do boja, ale keď vidí, že zmena pravidiel im nepomohla podľa očakávaní a tento rok budú musieť bojovať ešte aj s Astonom a šance na pódiá sú tým ešte menšie, tak ho to asi trochu rozladí.

1 Like

Vsak jsem na to odkaz dával a Situs též

Dobře… Asi jsem to zvládl říct i bez dat.
A někdo to nedokázal ani s daty. :face_with_spiral_eyes::face_with_spiral_eyes:

Ok, tady ty data ukazují AM před Mercedesem (pro Q s timhle naskokem), to nejak nepopírám, ale pokud bys sharnul i data na zavod, tak uvidíš, ze Merc a AM jsou podle toho na stejné úrovni. Navíc pridam ten point, ze v obou případech je Ferrari před AM zatimco ty tvrdis, ze je to druhy nejlepší auto :stuck_out_tongue: