Russell: Nie je možné, aby som jazdil za Red Bull | Magazín F1 - F1online.sk

V predchádzajúcich týždňoch bol George Russell viackrát spájaný s Red Bullom. Britský pretekár by vraj mohol už čoskoro zakotviť v tíme červených býkov, ktorí by ho navyše podľa slov Christiana Hornera veľmi radi privítali, veď talentu má na rozdávanie. George Russell však pred víkendom v Maďarsku jasne odkazuje, že do Red Bullu nezamieri. Nemôže, no ani nechce.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/37791/russell-nie-je-mozne-aby-som-jazdil-za-red-bull

nedavno tvrdil, ze mu po sezone konci zmluva a je volny. Takze bud klamal vtedy, alebo klame teraz, alebo sa dohodol na novej zmluve s Wolffom, takze ho o rok uvidime v Mercedese.

No, končí mu zmluva vo Wilimas, ale zároveň ma od Tota Wolfa istotu, že bude jazdiť v F1 s motorom Mercedes, môže pôsobiť aj ako testovací jazdec

No, končí mu zmluva vo Wilimas, ale zároveň ma od Tota Wolfa istotu, že bude jazdiť v F1 s motorom Mercedes, môže pôsobiť aj ako testovací jazdec

Takže všetky tie kecy o tom jak by sa mal Mercedes poponáhľať inak im vetroplacha odveje inam sú len kecy. Majú ho pod zmluvou a vetroplach sa môže aj postaviť na hlavu a nič z toho. Pôjde tam, kam Toto povie. A ak povie, že ešte dva roky vo Williamse, kým syr nedozreje na odchod z F1, tak bude vo Williamse.

Pozor on nikde priamo nepovedal, že by nemohol. Maš tam aj video a ja som to tam nikde nenasla že by na to reagoval slovo RB nepadlo nikde a ani nemohol by som (video je v linku v článku) …

Povedal, že nemá záujem. Že Mercedes je jeho značka, je k nej lojálny a odchádzať nechce. Teda ze určite bude jazdiť s motorom Mercedes. A podľa mňa to je Logické aj z pohľadu že vie aký progres robí Williams, má šancu n sa Mercedes a atď atď. Povedal ze nevie akej farby bude to auto ale bude v F1 a bude s motorom Mercedes. Ze strieborné isto nie lebo také na rošte nie je.

Teda defacto sú len 2 možnosti = Mercedes a Williams co zase nie je novinka. To tvrdil už pred sezónou. A mne príde že to považuje za svoju stále nej lepšiu možnosť aj keby to náhodou nebolo teraz a teda záujem to partnerstvo ukončiť nemá. Alebo už ako píšeš niečo vie.
Podľa mňa by odchod inam a prerušenie vzťahu s Mercedesom už dnes nedávalo akúkoľvek logiku v súvislosti zo situáciou s Mercedesom, zmenami vo Williamse a novými pravidlami. Ani ak by mal ostať kde je =skôr by bola otázka na ako dlho to podpísať. Povedala by som že na rok.

Toto povedal ze mohol ak by chcel, avšak on bude prvý kto by bol pri vyjednávaniach.

A ja úprimne neviem co si mam z jeho posledných reakcií sama myslieť. On sa vkuse iba smeje. Dnes dostal po tejto otázke taky záchvat smiechu že nemohol pokračovať v rozhovore :joy: to video je aj v bleskovkach :grin:

Ja som z neho komplet zmätená :joy:

Podľa mňa si dajú teraz pauzu a potom sa stretnú po dovolenkách aby si vyjasnili pozície co a ako sa plánuje diať. A aby v Spa alebo niekedy okolo oznámili co a ako… Začali rokovania atď atď. Ono je to lepšie robiť počas pauzy keď majú všetci kľud a neriešia iné veci.

@Julius_Saxun nemôže prečo by to robil? WILLIAMs bude len rad ak ostane

Sak ty si nám vysvetľoval že ľudia v F1 klamú nie?

A Toto nepovedal ze by nemohol odist len ze on bude viesť tie vyjednávania :grin: a George nepovedal ze nemôžem ale chcem ostat lojálny k Mercedesu =video máš hore

Ak by prišla dobrá ponuka odviat by ho mohlo a tomu sa pokúša TW predísť z pohľadu mnohých ľudí. Ale Russell o to neprejavil záujem ci nespokojnosť.

Inak to len k tej bubline co podľa teba utichla… Bolo to len preto ze všetci povedali ze oznamovať sa nebude nič. Prešli tie preteky a je to tu znova

mne sa to nechce hladat, ale boli to jeho slova, ze kontrakt ma len do konca 2021 a potom je volny. Tu je zmienka o 10 rocnom kontrakte a ze patri do rodiny Mercedesu. Takze su len 2 moznosti. Bud mimo Mercedes moze ist, alebo nemoze (pretoze je to podmienka toho 10 rocneho kontraktu).

Nie, to som nebol ja, už sa ti to úplne pletie. :laughing:

Samozrejme, že vetroplach nikam odletieť nemôže. Aj keby ho niekto iný chcel vyplatiť, tak s tým musia v Mercedese súhlasiť. Je to otrok ako každý pilot, ktorý sa upíše nejakému top tímu.

Ja som tu zmienku nenasla. Žiadne konkrétne čísla… Kde to bolo v tomto článku?

Ku mne sa zatiaľ žiadne číslo nedostalo, boli špekulácie že 5 aj ze 7 aj ze 10 :woman_shrugging:

Ale keďže ja si momentálne nemyslím ze by mal ísť mimo tak mi to zásadne je jedno.

https://www.motorsport.com/f1/news/russell-wants-next-formula-1-contract-multi-year-deal/6511400/

“Definitely the position I’m in currently, being a free agent as such going into next year, is a good position to be in,” Russell said.

cele je to len natahovanie casu z bottasom aby pomahal hamiltonovy…keby mu teraz povedali ze od buducej sezony pre nich nebude jazdit hamilton by nemal sancu vyhrat titul…

Toto viem.

Ale to a tým časovým údajom som nezaregistroval a ze by teraz niekde povedal ze nemôže.

Ale stat sa mohli že som nezaregistrovala.