Russell je vďačný Mercedesu za svoju pripravenosť: Red Bull je niekedy nerozvážny a neľútostný | Magazín F1 - F1online.sk

George Russell bude od roku 2022 stredobodom pozornosti. Začína novú etapu svojej kariéry vo Formule 1, podobne tak započne nový cyklus aj Mercedes. Ten si okrem iného bude musieť dávať na svojich jazdcov pozor, pretože s Russellom je riziko opakovania udalostí z rokov 2014 až 2016 vyššie než s Valtterim Bottasom.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/42690/russell-je-vdacny-mercedesu-za-svoju-pripravenost-red-bull-je-niekedy-nerozvazny-a-nelutostny

Vidno, ze je uz v pazuroch tlacoveho oddelenia AMG kedze si nezabudol otriet hubu Redbull.

George prosím nie, kašli na to PR.

to PR mu pomoze k titulom :wink:

1 Like

Možnosť, že by sa ho pýtali na jeho kamaráta Albona, ktorý ho vo Williamse nahradí si asi nezvažoval, čo?

A mimochodom – na triezve posúdenie toho ako sa správa Red Bull k svojim koníkom nepotrebuješ ani doktorát z Harvardu, ani “pazúry tlačového oddelenia AMG”, ba dokonca ani členstvo v slobodomurárskej lóži.

1 Like

Ved povedal pravdu.Gasly ,Albon su toho jasnym dokazom.Bez dlhodobejsej pripravy ich hodili do RB a po pol sezone ich vyhodili.

1 Like

Mam pocit ze Russell zacina byt v rozhovorech lehce priposran.

nejde o to, ze povedal pravdu, ale o to, ze to nema s nim a Mercedesom nic spolocne.

Preco by to nemalo s tim nic spolocne?Poukazal na to ze Mercedes to robi lepsie ako system vychovi mladsich jazdcov RB.Nic zle na tom nieje.

1 Like

V podstate medzi nich môžeš rátať aj Kvjata, ten bol v RedBulle len niečo cez rok, kratšie než Albon, a tiež ho vyhodili v priebehu sezóny.

Tak ale zasa Kvyat bol stále v takom torpédo móde.

Ano na neho som celkom zabudol. :+1: :+1: :+1:

A možno to povedal úplne inak len ten preklad je nafigu. Veľmi ma pobavilo napr.: ‘…vždy si pozdravíme’ alebo ‘Práve tu a práve a práve teraz…’ :smile:

Ale Kvjat zase nezačínal úplne zle. A taký Max bol zo začiatku v úplne inom leveli torpédo módu. :smiley: Prvý rok v RedBulle sa stal Kvjat druhým najmladším jazdcom, ktorý získal pódium (po Vettelovi) a na body porazil svojho tímového kolegu Ricciarda. Lenže RedBull chcel nástupcu Vettela a tým nebol ani Kvjat ani Ricciardo. Jasné, v Maxovi videli väčší potenciál, to chápem. Ale predĺžiť niekomu zmluvu na ďalší rok a potom ho po štyroch pretekoch vykopnúť, to za neľútostné určite považovať môžeme…

1 Like