George Russell sa v Rakúsku štvrtýkrát v sezóne postaví na pole position. Podarilo sa mu to za prudko kontroverzných okolností, ale FIA jeho spomalenie po nehode Maxa Verstappena stačilo. Sám britský pretekár hovorí, že spomalil veľmi výrazne, ale na pole position mu to stačilo, keďže podľa vlastných slov zajazdil perfektné kolo.
Po 2. sektore mal naskok na leclerca presne 0,073s, v cieli takmer 2 a pol desatiny, takze napriek tomu ze stratil 4 desatiny, tak na ferrari ziskal v poslednom sektore takmer 2 desatiny… ak tam mal naozaj taku velku rezervu, tak zajtra zrejme ferrari bez naroku na cokolvek, ak budu takto vyrazne stracat v 3 sektore
Nohu z plynu dal dole, ale az tak velmi zase nie, kedze su tam dve pomale zakruty kde sa naozaj spomaluje… na jednu stranu si to zasluzi, na druhu je to dost nefer, aby ziskal PP pod zltymi vlajkami, lebo jazdci vzdy viditelne zvolnia pri zltych vlajkach.
Ak by to bolo Q1, urcite by to vypustil a spomalil viac. Ale je to tak, ako to je. Mozeme sa zajtra tesit na 2 a 3 zakrutu
No prave neverim, preto som to napisal tak ako som napisal, po 2. sektore bol preukazatelne len 0,073s pred Lec…takze ak stratil podla neho 0,4s liftom, tak potom by musel byt celkovo o takmer 0,6s rychlejsi v s3 nez ferrari, co je fakt zvlastne
Štandardne ako vždy nečítaš s porozumením, napísal TAKTO - to znamená, že ak by prišiel o PP tak, že niekto iný spomalí pod žltými vlajkami tak ako on a získa tak PP už by si bola v pozore