Russell: Byť Hamiltonov tímový kolega by bolo úžasné | Magazín F1 - F1online.sk

Už niekoľko týždňov sme svedkami početných únikov informácií, ktoré hovoria o možnom prestupe Georgea Russella do tímu Mercedes. Jedná sa však o nepotvrdené a neoficiálne informácie. Tentokrát však mladý britský pilot prezradil, že stať sa tímovým kolegom Lewisa Hamiltona by bolo podľa jeho slov „úžasné.“


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/37756/russell-byt-hamiltonov-timovy-kolega-by-bolo-uzasne

aj Valtteri sa tesil do Mercu…

Ze by bol Russel lepsi od Maxa. ? Staci si dat tuto otazku… mozna ano a mozna nie.
Max sa snazi a ma rychlejsie auto, ale stale to nie je ono. Russel je moj favorit, ale je podobny Verstapenovi, mlady a nevycvalany. Tych preslapov bude hodne nez dozreje. Samozrejme, ze ho chcem vidiet v Mercedese musi chytit zopr skusenosti od Hamiltona nez bude jednicka.

No zasa pozor…Verstapen jazdi siedmu sezonu Russell tretiu takze je tam rozdiel znacny v skusenostiach…no nikto sa asi nevyhne chybam ked pride do top timu a bojuje o predne priecky…ale rozhodne by som vsadil na Verstapena uz “len” koli skusenostiam

Ešte článok o tom čo mal na raňajky, akú mal stolicu, kedy naposledy sexoval, čo počúval v aute po ceste na okruh… Hlavne nepísať o nikom inom…

To by HAM položilo na kolená. Stačí mu ked ho poráža aktuálne VER. Nechcem vidieť tie preteky kedy by HAM na to aby vyhral musel poslať dvoch jazdcov do nemocnice, ak nie do hrobu. V Silverstone sa ukázalo ze ked je HAM pod tlakom tak aj on robí chyby. (To ho nemá urazit, len to je pre tých čo si myslia že Sir chyby nerobí…). Uvidíme čo predvedie v Maďarsku…

Z posledných 55 článkov sú tu o Russellovi dva.

1 Like

Uz len to, ze to mas popletene hovori za vsetko :man_facepalming:

Keby si bol aj ochotny napisat ze čo napríklad? Jáj ty nevies, len to ze si HAM fan hovorí za všetko :man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming:

1 Like

Takéto lezenie do riti Hamiltonovi je teda pekne hnusné. Vetroplach u mňa riadne klesol a pokiaľ to nie je len hra, aby sa dostal do Mercedesu a potom sa začal snažiť porážať Hamiltona, tak to skôr hovorí, že vetroplach je obyčajný nosič vody, ktorý kvôli tomu, že sa dostane do Mercedesu bude ochotný robiť, čo si Hamilton zmyslí.

To si vytusil z čoho, z vvety chcem BOJOVAŤ najlepšími?

Veď to jedine on potrebuje teraz a je jasné že dokonalý nie je a čo naucit sa súbojmi s LH určite má rovnako ako z tych s Vettelom ci Alonsom.

Okrem toho Leclerc mal a dodnes ma tiež respekt k Vettelovi a opakovane ho prezentuje, ale ma trati ho v kľude poražal.

Russell sa vyjadroval k LH (a defakto ku každému) s rešpektom už roky. Rovnako ako Lando. Pre nich je to proste vzor z detstva. Navyše je to jazdec Mercedesu takže o práci LH vie ešte viac ako my a poznajú sa.

Z tohto vyjadrenia ale nijako nevyplýva, že s ním nechce bojovať. To že jazdiť vedľa LH bude škola pre každého mladého jazdca je asi nespochybniteľné a bola by pre každého pod 25 rokov v F1.
Niečo podobné vravel aj práve Charles.

To ze je najlepší vravel ešte ako chlapec keď nemal s Mercedesom nič. A roky tvrdí, že hoci bol fan Schumiho tak Lewis bude raz najlepší jazdec ever.

Rešpektuje ho takmer každý, vyjadruje sa aký je dobrý atď. Lebo je to nepochybne pravda nech si o ňom myslíme čokoľvek pilot je výborný =ostatní sa mu nepchaju do riti?

Ak by tvrdil niečo iné, rozprával by si aký je arogantný, istý si sám sebou alebo namyslený.

A to ze tvrdí že byť kolegom LH je zaujmavé je snáď logické. A si je to aj lepšie ako byť kolegom Lattifiho nie? Takže logicky, že ak si verí tak to chce. Ak by bol predposraty tak tam nikdy nechce.

+Na lezenie LH do riti sú tu iní.

A nie nijako to z toho nevyplýva
1.Merc sa určite nerozhoduje na základe toho co povie.
2. Toto pozná jeho povahu, lepšie ako ktokoľvek. A ak niekto vie co čakať tak je to TW. Dobre vie ako s ním má pracovať aby dosiahol cieľ.

  1. Mercedes ma pravedopodne plan co robiť aby dostal šancu ukázať potenciál a zároveň sa niečo naučiť. A ako s ním chcú ďalej pracovať, teda vedia ako to asi urobiť aby to fungovalo, ak sa tak rozhodnú, že ho tam posadia. Na 2 ho rozhodne nikto nevychovava a ani do neho toľko neinvestoval kôli tomu. Teda nikto nebude mať záujem ho zaklopať, ak potenciál potvrdí. Bottasov prípad bol trochu iny s LH sz jedna generácia. Ale ani s LH nikto nerátal ako s okamžitou 1.Mclarenu. Ale ak by sa to instantné stalo v prípade GR tak to vyriešia potom čo je pre nich výhodnejšie. Tak ako vtedy Mclaren.

  2. Do Mercedesu Russell rozhodne nejde sedieť a pozerať =aj v tomto vyjadrení to padlo že on chce do auta kde môže bojovať o víťazstva. Teda niekam kde sa pohyboval vždy pred vstupom do F1. A takých tu bolo X kde si mu práve ty nadával aký je sebavedomí atď atď. A ze takto to do Mercedesu nepôjde.
    Teraz tvrdíš presny opak, tak sa už rozhodni.
    A povedal to aj v tomto rozhovore pre RTL a v podstate to vyplýva aj z toho co je napísané tu. Doslova povedal ze ak chceš byť najlepší tak musíš najlepších porážat teda nemám dojem že tam ide držať hubu a krok ak tam ide. Rešpekt a strach sú 2 rôzne veci.

Cieľom je ukázať na čo má a nie niekomu robiť podrztasku avšak aj to sa dá s rozumom tak aby LH využil co najlepšie pre seba. A ak ma rozum tak sa o to pokúsi, využiť jeho prítomnosť ako kolegu. Lebo jeho konkurentom nie je 36 ročný LH. Ale LANDO, MAX A CHARLES. A všetko extra oproti nim, čo môže získať aby ich raz porazil by mal využiť naplno. A byť kolegom LH je určite dobrá škola lebo to sú skusenosti co nikto z nich mat nebude.

Uz som ti to vysvetľovala potrebuje sa stať neohrozenym korunným princom nie rytierom.

Lenže tebe nebude dobre nikdy nič.

Okrem toho toto môže byť premyslena stratégia Mercedesu, a toto mohol nariadiť sám Toto.
Lebo ak by na to došlo že kolegovia budú. Tak co sa pokúsi Mercedes predať?
Ako oni mysleli na budúcnosť a ako vytvorili dream tím. Ako Lewis podporuje mládež, ako oni majú medzi sebou rešpekt, ako sa George chce učiť a ako v ňom vychovávaju MS a ako Lewis je ochotný mu pomáhať atď atď. Takéto drísty budú cieľ, aby z toho mediálne najviac vyťažili a aby budovali mediálny záujem a čím dlhšie sa im to bude dariť držať, tym lepšie pre nich. Teda to potrebujú dobre zmanazovat aby to nevyvolávalo dojem nestability, nevraživosti, či uprednostňovania jednej strany atď atď.

Nechcem vidieť tie preteky kedy by HAM na to aby vyhral musel poslať dvoch jazdcov do nemocnice, ak nie do hrobu.

V Silverstone sa ukázalo ze ked je HAM pod tlakom tak aj on robí chyby.

Skor to, ze ty si HAMhejter hovori za vsetko. Pomedzi slova ti vypadavaju vlastne zvratky. :face_vomiting:

Haluz ze vlastne si stále žiaden argument nedal, iba sa snažíš ubránit HAM, ale vobec ti to nejde musim povedať :rofl:
0 prínos pre diskusiu s tvojej strany :grimacing: . Ak nemáš normálnu odpoveď na moju otázku tak nás tu nezaťažuj svojou prítomonosťou :zipper_mouth_face: . Diki

1 Like

Ja argumentovat nemusim, kedze to co si napisal su tvoje chore vymysli… Keby som to argumentoval, dokazal by som, ze pises aspon blizko k teme, no ty si vzdialeny na kilometre :smiley:
Snazim sa ubranit Hamiltona ??? A pred kym ? pred celosvetovymi hejtermi >? ci pred tebou ? :joy: Ver mi, ty si Hamiltonovi ukradnuty aj cele forum na polke zemegule… jedine co ho zaujima su fanusikovia z britanie a ti mu drzia stranu :star_struck:

Pise sa to “z tvojej”

Lebo ty si dal argument ako svina :fu: :man_facepalming: :rofl:
V podstate si sa chcel namne vyburit a ukazat, aky si sef… len skoda ze nosis XS velkost :face_with_hand_over_mouth: :poop:

Tvoje urazky su smiesne a bavim sa na tom a berem to tak ze v hlave to nemas v poriadku. Prečo nemôžeme normálne diskutovat?

Si povedal ze to mam popletene, a ked som sa spýtal ze co konktrétne tak začneš takéto hovná písať: Skor to, ze ty si HAMhejter hovori za vsetko. Pomedzi slova ti vypadavaju vlastne zvratky. Velký prínos do diskusie.

Stále som sa nedozvedel co si to chcel vlastne napisat, úplne mimo tému. Riesis mna a nie F1, gratulujem.

K tomu kde riesis mna a ako sa na tebe zevraj vyburujem sa ani venovat nebudem, dosli ti argumenty :man_facepalming: :man_shrugging:

Skus teraz napísať normálny komentár bez zbytočných urážok, ked to nedokážeš tak vyhľadaj pomoc… :+1:

2 Likes

Napisal som ti presne co je blud…
Ale na to si nereagoval, skor si si isiel svoje…

Ak myslis toto, tak ty si my napísal ze si myslís ze to je blud. Ale ziaden argument ze prečo si to myslíš som stále nedostal :man_shrugging:

A tu mas pripomienku ze ty si si isiel svoje uplne inde…
Ano ja som si tiez uletel, ale az po tebe :slight_smile:

A tvoj argument je aky, ked psies, ze Ham posle 2jazdcov do nemocnice ak nie do hrobu ???
Ved teraz mal Ham svoju cast trate VNUTORNU a Ver svoju VONKAJSIU… obaja mali este miesto, to Ver bol ten co tocil do hamiltona… tak preco tu pises o 2jazdcoch a nemocnici a o hroboch ???
Kedy poslal 2jazdcov do hrobu ci nemocnice ??? Neni to blud co pises ???
Ako to teraz ty podlozis, ked ja mam podkladat to, co som napisal :smiley:
No ja to podlozim jednoducho, lebo Ham nevyradil v jednom zavode 2 jazdcov aby sli do nemocnice ci hrobu…
To su len tvoje prehnane hejterske urevane dristy ktore nemas ako podlozit a chces, aby ja som podlozit to, ze pises dristy :smiley:

Cize ja som si siel svoje ??? A uletel si si az po mne ? Hned prvy koment som napisal slusne, bolo tam iba slovo POPLETENE a uz si spustil a dookola pises, aby som to ja vysvetlil. Skus vysvetlit to co mas popletene tam hore, lebo pravda to neni. Jedine tvoj vymysel.