Rozčúlený Hamilton: Na hovno s veľkým „H“ | F1online.sk

„Je to ešte horšie, než v Portimau, kde sme mali takisto čerstvý asfalt. Pneumatiky nepracujú a videli ste, že je to tam ako na klzisku. Kolo v Istanbule ste si predtým mohli vychutnať, teraz to už neplatí a nemyslím, že sa to v priebehu víkendu zmení,“ povedal Hamilton, ktorý tvrdí, že za týchto okolností sa skrátka nedá dostať pneumatiky do optimálneho okna.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15837/rozculeny-hamilton-na-hovno-s-velkym-h

Ale ale Lewis, čoskoro 7nasobny majster sveta a vyplakávaš ako malé decko. Každý ma rovnaké podmienky a aspoň si zajazdíš a troška potrápiš, ved F1 je o bojovani o pozicie a nie odkrženi na 1.mieste. Aspoň uvidíme aky si majster, možno vyhrá MAX. možno RIC alebo Lec so štastím. Tak neplakať ale sadnúť do auta a jazdiť :slight_smile:

1 lajk

je to na Hovno a zajtra skonci na PP

Súhlasím, pre nás divákov to bude určite zaujímavá show. :smiley:

Tak to chci vidět ten závod :slight_smile: , asi to vodjedou komplet pod žlutejma vlajkama…