“Úprimne, nechcem sa o tom veľmi rozprávať, pretože som bol veľmi prekvapený. Proste zatočil, keď som sa k nemu blížil,” komentoval udalosti z prvej zákruty Max Verstappen. “Neviem, kam som mal ísť. Začínal som svoje kolo a on to svoje práve dokončil. Uvidíme, čo sa teraz udeje. Bol to druhý tréning, je škoda, že sme sa dotkli. Nebolo to vôbec nutné.”
Ale mal stačilo mať rozum a uvedomiť si ze sme v 2 tréningu nie 3 kola pred koncom vo vedení závodu. To je presne ta Maxova horuca hlava… A už niekolky krát… Takze áno trochu dospel ale emocne ma stále na com pracovat. Presne o tomto tu hovorím od začiatku roka.