Rozčarovaný Verstappen: Nemal som kam ísť | F1online.sk

“Úprimne, nechcem sa o tom veľmi rozprávať, pretože som bol veľmi prekvapený. Proste zatočil, keď som sa k nemu blížil,” komentoval udalosti z prvej zákruty Max Verstappen. “Neviem, kam som mal ísť. Začínal som svoje kolo a on to svoje práve dokončil. Uvidíme, čo sa teraz udeje. Bol to druhý tréning, je škoda, že sme sa dotkli. Nebolo to vôbec nutné.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13815/rozcarovany-verstappen-nemal-som-kam-ist

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
K tomu asi viac netreba jeho komentáre sú pre mňa top na nič sa nehrá všetkým vynada do… A vybavené :rofl:

Ako to je? Karma? Mal by byť rád že to nie je v závode a napr. v ročníku keď aspoň teoreticky bude bojovať o titul.

Ano, je to prijemna zmena pri vsetkych tych PR kecoch.

Když se před něj nedostal tak měl ubrat a vyhnout se kolizi. Já v Maxovi vidím jednoznačného viníka a ty vulgární řeči na tom nic nemění.

Ale mal stačilo mať rozum a uvedomiť si ze sme v 2 tréningu nie 3 kola pred koncom vo vedení závodu. To je presne ta Maxova horuca hlava… A už niekolky krát… Takze áno trochu dospel ale emocne ma stále na com pracovat. Presne o tomto tu hovorím od začiatku roka.

VER je ještě kluk, ale má odjeto přes 100 GPs tohle bylo zbyteč, rozumim myslel že Stroll končí, nebudu moralizovat pobavilo mě to…