Rosberg: Takto sa tvári Lewis, keď ho porazí tímový kolega | Magazín F1 - F1online.sk

Nechcem si nikoho zbytocne zastavat a ani obvinovat, ale doposial, co povedal bolo, ze sa nedokaze s tym autom vzžiť, ze nech robi, co robi, nefunguje to z jeho strany (cim je priznanie si chyby) a tim, ze ho nepocuvali, tak im uz vynadal. Lewis nech je aky je, obvinovat svojho chlebodarcu zo sabotaze by bolo zcestne a to su zbytocne nezmyselne teorie. Obaja piloti budu ± na tom istom, neverim v markantny rozdiel v bodoch medzi nimi - ak teda nepride niekolkonasobne vypadnutia.

Som žena a nechápem čo na Džordžovi kto vidí. Mne osobne príťažlivý vôbec nepríde a tým ako sa snaží hrať na dokonalého ma odstrašuje😀ale zase úsmev má pekný.

Nie si náhodou kolega Kiks? :joy: Väčšinou sa ženám páči Leclerc a nie plačko. Ale 100 ľudí 100 chutí, Kelly má tiež svojský vkus, keď najskôr Kvyat a teraz môj synak. :joy:

2 Likes

v nedelu ti do smiechu nebolo

1 Like

Ale ved on uz DVAKRAT obvinil svoj tim zo sabotaze, raz v Mclarene, ked mu daval na frak Button a potom, ked prehraval s Rosbergom. To nie je nic nove a tu opat tiez obvinil, ze keby mu dali nastavenie ako mlademu. Na nastavenie auta je tam on.

Vecer som prefackal doma staru a usmev bol naspat. :joy:

to je ten Jos ako ho vsetci pozname :smiley:

2 Likes

Môže byť rada, že som ju neprešiel autom. :joy:

2 Likes

Dufam, ze aj rano, na dobry start do noveho dna🫣😂

Samozrejme, to uz je taka rutina u nas. :joy:

Bez toho by ani den nebol dňom, ci dnom?:joy:🫣

preco? dievcina urcite nebola odkazana na Kvjatove ci Verstappenove peniaze. Je to skor o tom, ze sa pohybuje v rovnakych kruhoch ako pretekari co snad nikoho neprekvapi. Navyse ani ona nie je krasavica ako leclercova modelka. Netvarme sa, ze na tom az tak zalezi.