Rosberg: Norris sa na pohár pozerá ako na poloprázdny | Magazín F1 - F1online.sk

Landovi Norrisovi už viackrát nielen fanúšikovia, ale aj experti z padoku vyčítali, že po dobrom výkone poukáže najskôr na nejaký nedostatok namiesto toho, aby si aj čiastkový úspech užil. Teraz si na ňom všimol niečo podobné Nico Rosberg, ktorý ho nabáda k tomu, aby sa nastavil na pozitívnejšiu vlnu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/152040/rosberg-norris-sa-na-pohar-pozera-ako-na-poloprazdny

Měl by se připojit na místní fórum, tady jsou radosti i z toho, že někdo hned neopouští oblíbený tým

Tu by sa mal prist pizriet. Tu su chlapici co sa tesia z druhých nestastia a robia si posmesky kvoli ich komplexom

4 Likes

sampanske sa otvori ked sa RBR rozpadne, to je tutovka :wink:

3 Likes

Uz sa to blíži. Aston martin vraj ponukol 100mega neweymu :flushed:

no a Ferrari 150, sme stale na zaciatku :grin:

1 Like

Tak podle mě Norris není v pozici aby mohl jenom chválit.
Ale asi jen nejsem správně naladěn.

Fakt? Fiha… Tak to ma ferrari na vrch :v:

vcera som pocul fajn vyrok - je extremne tenka hranica medzi pokorou a prehnanou sebakritikou :tipping_hand_man:

Ked uz max niekedy nechvali, co taky lando :joy:

no pokial im to stoji za to aby Newey zacal najskor v 2027 … :smiley: a to plati aj pre ostatne teamy

Adrian půjde do důchodu, dejte na mě. :sunglasses:

1 Like

Ja si tiez myslim. Ale furt este nemame od neho nic absolutne. Stale to povazujem za dristy :v:

ralf schumacher ti vedla hovori, ze sa RBR rozpada

Prý jeho manželka kupuje v Itálii nemovitost :slightly_smiling_face: Tím nechci říci vůbec nic :crazy_face:

1 Like

Do formulového možná, jenže pro Adriana je konstruktérská činnost přímo úchylkou, takže není možné, aby se své práci přestal věnovat.

Ked uz to tvrdi ralf, bude to isto pravda. Ved nic netrva večne, pockame si na výsledok :sunglasses:

no ako za mna si zelam logicky to Ferrari :smiley: ale pozeram na to triezvo a je mi jasne, ze aj ak by v miami newey oznamil koniec, tak ani 1.1.2025 nenastupi pred branu v Maranelle ze tu som podme pracovat :smiley: keby ho podpisali minuly rok, ze dalsi uz bude zarezavat, tak som vysmiaty, ale takto mi to je uprimne aj nejak jedno kde skonci Newey

150, ale život ve Ferrari, kdo by to bral

asi kazdy z nas co sem chodime vratane redakcie