Rosberg kritizuje Maxovu jazdu aj prístup: Mal dostať trest a nehrať sa do noci na počítači | Magazín F1 - F1online.sk

Alonso mal penalizáciu za podobný dive bomb v čine na Sainza😅

… a 3 trestné body :confused:

aj na Zhoua pred troma tyzdnami, ne :smiley: ti spanieli jedni

Red Bull jde do kopru, sledujeme to, Suchara ani nebudu komentovat, doufam ze kdyby mel HAM defekt tak by trest dostal, FIA uz nikdo nerozumi :sneezing_face:

Pocitam ze hodne lidi z Red Bullu dostalo lakavou nabidku z Alpine, Flavio zacina shanet lidi :man_shrugging:

Tady za to tento kontakt měl Sainz pentli :man_shrugging: Jsou to záhady. Jako to jejich vysvětlení to je uplný BS.

1 Like

Co k tomu říct? Florida je takový poloostrov, takže Piastri neměl kudy. Ham to mohl vzít přes Slovensko a zabránit tomu…
Nebo nám Marko zase lhal no. :frowning:

1 Like

Helmut podepsal, tam už se hřeje jen vlastní polívčička :smile:

1 Like

Uhni, jedu já, ztrať se, jedu já, směr přímej
Sbal to, jedu já, z cesty, jedu já, jseš línej

Zdrhni, jedu já, kliď se, jedu já, jsem zdejší

Zahni, jedu já, kliď se, jedu já, rychlejší… Tak přednost mááááám.

3 Likes

Tak jsem se koukl na rozhovor s Hornerem po závodě. Je to dobrý, chrání Maxe, že bylo pochopitelný být takhle frustrovaný, takže žádný problém a tým musí podat lepší výkon. To máš takovou ukázku submisivity a neschopnosti si krotit svýho jezdce :slightly_smiling_face:

3 Likes

To mas zbytecnou debatu. Kdyz to posle Lando, tak proc by ne. Kdyz my poukazujeme, ze tim Lando riskoval a ze je to Max, kdo tam odvratil srazku, tak mistni experti hned tvrdi, ze je to v pohode a jak jinak se ma predjizdet.

Kdyz to Max, posle z dalky cca totez a Hamilton do nej zatoci, coz mistni experti proste nevidi, i kdyz to tvrdi komisari, Max i sam Hamilton a hlavne to maji primo pred ocima, tak je Max samozrejme absolutne zlej.

Nerikam ze Max to zvladl. Byla to z jeho strany chyba. Vedel ze utoci na Hamiltona, coz je asi nejzakernejsi pilot na rostu a o par metru mu to nevyslo.

Fakticky nema moc smysl tu s nima debatovat. Nejde o to ze by meli jinej nazor. Podle nich Max nesmi predjizdet, nesmi se branit a ani startovat by nemel.

Nicmene je videt, ze v Rakousku mel Max pravdu. Svymi dive bombs mel Lendo stesti, ze tam nemel Hamiltona. Uz by sel z drahy pekne vzduchem.

Ale tak ono to prijde. Hamilton se ukaze i Landovi a pristi rok i Charlesovi. Ale uvidime, treba se Hamilton polepsi.

V kazdem pripade Max tuhle cenu nezvladl uplne nejlepe.

Si koukal na jinej závod ne? Hamilton zatočil do Maxe? Však normálně zatáčel, jen Max zase nezvladl manevr na brzdach

1 Like

Já myslím že slova jsou zbytečná, Max se sám zcela odepisuje svým chováním na trati i mimo ni. Ostatně svým stylem dospěl do bodu kdy už mu vlastně nikdo neuhýbá, to ho bez nejlepšího auta zdiskredituje samo. I když komisaři žel nadále u Maxe zavíraj oči a omlouvaj to naprostýma nesmyslama, při tom u ostatních si rádi smlsnou. Když ale v boji bude více aut, Max si takhle jen vyláme zuby. Celkově je hodně překvapivé jak rychle RedBull ztratil svou nadvládu, ale ještě více je překvapivé jak se z toho sere Max.

2 Likes

Este ze je Spa a toto sa bude riesit len do cca stvrtka :smile: myslim ze kto pozeral hlavou nielen ocami podliatymi krvou tak uzna ze to bol racing incident

Max se sesypal. Maďarsko je jen důsledek ztráty dominance RBR a nutnost bojovat s konkurencí. Každý jezdec chce od týmu maximum, no ale je taky potřeba odvádět za sebe maximum a nečekat, až mi někdo da pod nos nejrychlejší/dominantní monopost. Jako myslím si, že teď co Max předvádí může vlastně nechat v klidu RBR v tom ohledu, že po něm nepůjdou jiný týmy. Dovedeš si představit, že by tohle tolerovalo Ferrari nebo Mercedes?

3 Likes

Keby len do štvrtka :smiley:

2 Likes

Alonso byl neviditelný, nikoho nezajímá a navíc zase prohrál s týmovým kolegou.
Madarsko jen potvrdilo že čím déle je v Astonu, tím horší mají auto.
Je to dřevák a ostuda F1.

A jo, ja som nenapisal do ktoreho :smile:

Ako vidis ty tu vzniknutu situaciu ver vs ham a celkovo vykon maxa, coby jeho fanusik?

… a řekneš mi proč tam výše co jsem zveřejnil dostal Sainz penalizaci? Kdežto Max ne? :slightly_smiling_face:

Na to som ja maly pan

Tiez som z toho kysly a len overthinkujem haha😄

Uz nech je tu to AI a nie ludia co su vzdy ini ale nekonzistentni paradoxne rovnako

Proč by měl Emilovi někdo uhýbat.
Teď už nemá vůz o třídu rychlejší se kterým nemá cenu bojovat a ničit si gumy.
Se současným vozem, je Emil stejný soupeř jako všichni ostatní a je teď pouze na Emilovi aby si uvědomil, že objíždění skončilo.

2 Likes