Robson: Odchod Russella by bol pre Williams veľkou stratou | Magazín F1 - F1online.sk

Šéf Williamsu pre výkonnosť monopostov Dave Robson cíti, že George Russell by bol pre Williams obrovskou stratou, ak by na konci sezóny tento tím opustil.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/32668/robson-odchod-russella-by-bol-pre-williams-velkou-stratou

Russell má jedinou ale podstatnou vadu, Williamsu doposud nepřinesl ani bod. Williams má slabé auto, ale již se nedokáži ubránit dojmu že hvězda by si u nich už nějaké body přiklepla.

Nie som si istý, či je to v tom aute možné :slightly_smiling_face:

I Kubica to dal. Chce to štěstí, Russell ale dělá všechno možný aby na něj to štěstí nedosáhlo :upside_down_face:

Bohužiaľ, to auto naozaj na body nemá. Mal síce zopár možností, ale ono to príde, ak by williams bojoval o body každú veľkú cenu, tak si myslím, že by bol jeden z najkonzistentnejších jazdcov.

2 Likes

Ale áno odkedy je vo Williamse, tak mal niekoľkokrát možnosť bodovať, ale chlapec neuniesol tlak a zakaždým rozbil auto.
Ale nevadí, ja mu fakt úprimne prajem, aby sa dostal do Mercedesu a aspoň jednu sezónu závodil po Hamiltonovom boku. Nech sa ukáže jak na tom vlastne je.

Skor si myslim ze bol cely nateseny az z toho nieco zle spravil

Russell je slavnejsi nez Hamilton :slight_smile: je to vykon s takovym bodovym ziskem…za to ze nesedi v lepsim aute si muze sam…