Ricciardo sa nebojí, že s ním Red Bull naloží ako s de Vriesom: Nie som žiaden nováčik | Magazín F1 - F1online.sk

Nie je to tak dávno, čo sa v padoku špekulovalo o tom, že Daniel Ricciardo dostal ultimátum. Austrálčan už tieto tvrdenia stihol vyvrátiť, no vo svetle najnovších vyjadrení Helmuta Marka by čoskoro mohli vrátiť. Ricciardo však odkazuje, že nečaká podobne nemilosrdné zaobchádzanie ako s Nyckom de Vriesom.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/150611/ricciardo-sa-neboji-ze-s-nim-red-bull-nalozi-ako-s-de-vriesom-nie-som-ziaden-novacik

Tie jeho historicke vysledky su mu prd platne, kedze nie je novacik a dostava nalozene od Tsunodu. Ako povedal Marko, toho mal jasne porazat, cize na Danielovom mieste by som sa zacal bat. Lawson mal tento rok dostat sancu aspon na 4 preteky

4 Likes

Místo keců to chce makat a ukazivat to na trati

3 Likes

strasne zvlastne s tymto Riccim. Ked si spomeniem aku ligu jazdil, ked bol este v RBR. Jeho brzdne manevre boli nadherne.
A teraz toto. Len tien toho co byval.
Ako to moze ist tak dole ? Mate na to nejake vysvetlenie ?

Ja tomu tiež nerozumiem.

1 Like

Pozri Vettela v rokoch tak 2011-12 a potom vo Ferrari pripadne aj v AM.

one trick pony.

Adept na spomienkového optimistu… Vyhorený trt ktorý žije z úspechov doby minulej. To že teraz predvádza holý cockot je nepodstatné veď on v minulosti dokázal toto tamto… Tragéd vyškerený

Není nováček, ale jezdí hůř, než nováček-co čeká, že mu Marko předá diplom? Osobně ani nechápu, že ho vzali zpátky na milost-jezdí tempem taxikáře a jeho marketingová hodnota také nebude bůhvíjaká.Věčně nemůže žít z toho, že v r. 2014 porazil demotivovaného Sebastiana.

1 Like