Ricciardo: Mal som pocit, že moja rýchlosť je rapídna | Magazín F1 - F1online.sk

Daniel Ricciardo konečne neopúšťal veľkú cenu ako ten pomalší a kritizovanejší z jazdcov stajne RB. Aj keď nezapísal nijak ohromujúci výsledok, keďže jeho preteky predčasne ukončil Lance Stroll, určite nemusí v týchto dňoch čítať kritické hlasy na svoju adresu. Samotný Austrálčan je zo svojho výkonu nadšený, aj keď v Číne by zrejme na body nedosiahol.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151971/ricciardo-mal-som-pocit-ze-moja-rychlost-je-rapidna

Trochu mimo téma, ale musím prásknout, že Stroll prodává až 25% svého týmu.
Zatím není známo, jestli se část týmu přesune do rukou Arabů, nebo se třeba bude v F1 více angažovat Honda.

nejaky zdroj link, ktory to potvrduje ze predava?
ma dost penazi, na co by to robil a s niekym sa delil o zisky? Honda mu tiez prinesie 20M rocne aspon na Alonsovbplatnto bude stacit aj s premiami.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-04-26/aston-martin-chairman-seeks-to-sell-another-stake-in-aston-martin-f1-team

Tu sa hrá o vyššie stovky mega a stále bude mať kontrolný balíček, aby synovi zaplatil kolotoče :slight_smile:

2 Likes

image

… vlastně je to trochu překvapení, já bych čekal že když tak tam bude postupný prodej těm Arabáčům. No taky je možný že si svým počínáním jen od nich navyšuje cenu.

1 Like

Že se bude Aston postupně přesunovat do rukou Arabů se mluvilo už dávno.
V automobilce jim prý patří velká část už teď a momentálně nejspíše začínají ukusovat z týmu F1.

25% ze svého podílu není extrémní změna, ale dalo se to čekat, AM zvyšuje svojí hodnotu a Lawrence je business man, u juniora ví, že to lepší v F1 nebude

Ještě nedávno jsi tvrdil něco jiného. Starý Stroll je tak bohatý, že se s týmem F1 přece s nikým dělit nemusí.

A není tak bohatý? Já jsem tu psal už loni, že Lawrence beru, jako businessmana, který nebude shazovat svoje obchodní zájmy ve prospěch syna

No a vidíš k čemu se blíží. Stroll dělá pouze bílého koně Arabům, kteří nakonec schlamstnou nejen celý tým F1, ale rovněž celý Aston Martin tak jak beduíni spolkli McLaren a Strollovi zůstanou pouze stánky s hadrama.
A mladý je pak může zásobovat dodávkou.

1 Like

Prosím tě Ferdo, jestli máš takovej strach z Arabů, tak vyhledej odbornou pomoc :grinning:

Sak ma pravdu, arabsky sportwashing nas este len caka

1 Like

Jenže on se děje už nějakou dobu, a ne jen v motorsportu. Jestli není nikde jinde vůle tam s Arabama bojovat, tak není o čem

Pavel Fabry komentuje v angličtině. Věděl jsem, že to je génius, ale že takovej? :sunglasses::+1:

https://www.youtube.com/live/hAACmhrtw84?si=AlLho5enr24zKUhG

3 Likes

Haha to je frajer :+1::smile:

A ešte aj dobrý akcent má - nie ako väčšina čechov/slovákov. :smiley: We Politišn.

V arabských zemích jsem se už vyskytl a nedovolím si tvrdit, že by si z nich lidstvo mohlo vzít z jejích chování příklad.

no neviem ja som tam pocul rydzo cesku anglictinu :smiley: ajked ja so svojim prizvukom hraniciacim az s indami, som ticho

Ski is veri gut pripert. Šušen :joy::joy::joy:

2 Likes

Asi som zvyknutý na iné extrémy, minule som počul Angličtinu Dana Vávru (Mafia, Kingdom Come)… Wi ár trajing.

2 Likes