Ricciardo cíti, že z tohto mohlo byť pódium | F1online.sk

„Som niekde uprostred,“ začal sa Ricciardo zamýšľať pri hodnotení pretekov. „Sčasti som šťastný a naplnený, sčasti však smutný. Pravda je taká, že je to trochu ako minulotýždňová Monza. Mám pocit, že sme sa dostali na najlepšiu možnú pozíciu a spravili sme všetko, čo sme mohli. Napokon sme však na samom konci nemali všetko potrebné pre to, aby sme udržali pódium.“


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/11265/ricciardo-citi-ze-z-tohto-mohlo-byt-podium

Má pravdu, nebyť poslednej vlajky majú pódiu, dosť ma štve že tie auta akoby po reštarte zmenili správanie k pneu či dokonca prišli o výkon/ niektoré naopak…

Klesla teplota asfaltu, co niekomu vyhovovalo viac. Inak napriek tomu, ze fandim Renaultu, neviem ci by na zltych udrzal podium. Albon sa rychlo dotiahol na Strolla a obehol by ho do 1-2 kol. Potom by sa rovnako priblizil k Danielovi. Teda ak by nestratil tempo.

Neviem, práveže sa tak rýchlo k strolovi nepribližoval, skôr ako by to skúsil na rica, už by mal pneu v rici, vytvoril by sa vláčik a hotovo…