Riaditeľstvo pretekov má veľký priestor na zlepšenie, prehlásil Steiner | Magazín F1 - F1online.sk

Nekonečný problém. Roky 2021 a 2022 sa do histórie FIA a ich riaditeľov pretekov určite nezapíšu ako najvydarenejšie. Federácia však skúma svoje možnosti a hľadá riešenia, ako by to mohla do budúcna zlepšiť. Šéf Haasu Günther Steiner odkazuje, že zlepšiť môžu naozaj veľa vecí.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/86576/riaditelstvo-pretekov-ma-velky-priestor-na-zlepsenie-prehlasil-steiner

Veľký priestor na zlepšenie ma aj stajňa Haas :man_shrugging:

Haas je prva stajna, ktora moze mat problem s Andrettim, sponzormi z USA a pod.
Paradoxne toto oni neriesia a najvacsi bijec do Andrettiho je Toto Wolf, ktoremu to moze byt srdecne jedno. Pride mi ze uz moc vyskakuje a vyjadruje sa k niecomu, na co nema kompetencie.

Pozor. Mercedesu není jedno jak Haas funguje. Naopak, odchod Haasu by oslabil Ferrari a to je po loňské nevydařené sezóně dost důležitá záležitost.
Ferrari je holt zpátky na vrcholu a je velkou hrozbou nejen pro Mercedes, ale i pro RB.

Ale zbavili sa Baby Schumiho tak si myslim ze to bude dalsi krok na zlepšenie

Este stale ti nedodali medikamenty? Ved ja ti sedenie u psychiatra vybavim, aj lieky ti dobre predpise :ok_man: :tipping_hand_man: