Red Bull sa snažil “pošpiniť dobré meno” Lewisa Hamiltona, tvrdí Mercedes | Magazín F1 - F1online.sk

Štvrtkový verdikt komisárov ohľadom žiadosti Red Bullu o preskúmanie trestu pre Lewisa Hamiltona nepriniesol len jeho zamietnutie, ale aj zaujímavú dohru. Mercedes po jeho zverejnení na sociálnych sieťach zverejnil štipľavý odkaz, v ktorom vyjadril nádej, že Red Bull sa konečne prestane pokúšať o “pošpinenie dobrého mena” britského pretekára.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/37805/red-bull-sa-snazil-pospinit-dobre-meno-lewisa-hamiltona-tvrdi-mercedes

och dobre meno hmm čo asi tam bolo napisane že hamkač je pokritec že je na trohu no ako to len povedať špina že jazdi ako prasa a vyplakava ked iny jazdia tak ako on hmm hamkač si sam niči povesť na to nepotrebuje red bull inak to rozhodnutie je fakt smiešne lebo trest bol až priliš mierny ale čo už ide sa dalej

Ale no tak. Chápem tieto mediálne hry, ale nech už sú láskavo ticho. Nech si nechajú svoje súperenie iba pre preteky a kvalifikáciu.

Vyhráva sa na trati, tak nech vidíme v nedeľu vyrovnanú a vyhrotenú bitku. Ideálne s takým priebehom, aby nemuseli nikoho posielať do nemocnice. :smiley:

2 Likes

Tento statement už je ozaj na môj vkus trošičku moc.

Akože ešte nech povedia ze ho sikanuju alebo co. :woman_facepalming:

Ja všetko chápem aj mind games ale aj to ma mat nejakú hranicu.

2 Likes

Teba som tu dlho nevidel. :smiley: Vitaj späť!

Já zase vidím, že RB spíše ničí pověst sám sobě. :grin:

A čím? Že sa sťažuje?

Že se RB chová jako stará pomlouvačná bába na pavlači. To bylo povyku pro nic a nakonec ještě může mít RB problém za pomluvy.

Pomlouvačná bába ala Mercedes ak ti tieto clanky usli…

Myslim ze pre toto to aj RedBull spravil…

A aké problémy prosím ta, keby mal Mercedes za kazdu staznost problem tak tu uz nie su :man_shrugging:

Mňa? Véd som tu takmer každý deň :grin:

no co, “obvinili” Hamiltona, ze to do Verstappena oprel na schumachra, pretoze dobre vedel, ze ked ho v copse nechyti tak uz mu nadobro ujde. Ci to tak bolo vie len on sam, ale vzhladom na (vtedajsi) 30 bodovy naskok Verstappena by som sa tomu vobec necudoval.
Stale si myslim, ze frustracia Redbullu je na 50% z toho, ze prisli o 1.5 miliona z rozp stropu a riziko poruchy PU, ktora prezila 50g.

Dlhšie som ťa nevidel nič komentovať. :smiley:

Či už len proste neriešiš každý Lacikeho koment? :grin:

Snažím sa to obmedziť.

Ale aj napriek tomu mam pocit ze posledných par dni som reagovala až moc na neho aj na MP :blush: preto sa divím lebo mojich komentov tu bolo práveže dosť :rofl:

cele to prirovnanie so Schumacherom je trosku smiesne, pretoze Schumacher bol ten co viedol sampionat a jedmu vyhovovalo ked obaja vypadnu. v tomto pripade pripade ak obaja vypdanu hoci aj v kazdom preteku do konca sezony tak titul padne Maxovi tak ci onak.
druha vec je, ze sa proste neda kalkulovat s tym, ze narazom odpalis supera a s neposkodenym autom pokracujes. Hamilton mal velke stastie, ze mohol pokracovat. v 9 z 10 pripadov takyto incident skonci zle pre obe strany. koniec koncov schumacher vtedy vypadol a Villeneuve skoncil 3ti.

nikto kto ma trosku rozumu v hlave schumachera umyselen napodobnovat nebude lebo vie ako to dopadlo

riesis riesis riesis. schumacher nikdy nekalkuloval s tym, ze niekoho posle do strku, proste neuhol, alebo skratoval v okamihu ked mu doslo, ze to neda.
Hamilton isiel do toho v style bud mi das miesto, alebo skoncime obaja. Mal stastie, ze mohol pokracovat. keby Verstappena nechal odist tak strati dalsich 7 bodov.

1 Like

Schumacher isiel do toho s tym ze zabrani superovi ziskat body v poslednych pretekoch. Zatial co to co spravil Hamilton sa proste zopakovat neda s takym idealnym vysledkom. Resp to napisem tak. Ak niekto dokaze odpalit supera umyselne z trate v 200km zakrute a to tak, ze si vobec neposkodi vlastny monopost tak je aboslutny genius pretekania.

to same mozem povedat o LH. Isiel do toho stylom bud mi das miesto, alebo nemame body obaja. Mal navyse obrovske stastie, ako vravis zopakovat sa to neda.