Red Bull Gaslyho nikam nepustí, myslí si Tost | F1online.sk

Franz Tost očakáva, že Pierre Gasly strávi najbližšie roky svojej kariéry v Red Bulle aj v prípade, ak by chcel odísť ku konkurencii, ktorá by sa usilovala získať jeho služby.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20552/red-bull-gaslyho-nikam-nepusti-mysli-si-tost

Grglavkám jde do tuhého, jinak by do světa nikdy nevypustili, že má O Gaslyho Renault velký zájem.
Dokonce bych se nedivil, že má zaječí úmysly i Emil. Sice si nemyslím, že by o Emila měl nějaký Top tým zájem, ale čert nikdy nespí. V takovém případě by byl pro RB odchod Emila s Gaslym hodně bolestný.

Kto je prosim ta Emil?..

Emilom je občas v diskusiach (z toho, čo som odsledoval) nazývaný drzý Maxo AKA Maxík V. :wink:

Max Emilian Verstappen. Toť celé jeho jméno.

Uz som sa bal ze sa to tu zvrhava na.komentare ako na f1.sk

f1.sk ešte funguje? tam som už dlho nebol :slight_smile: Emil by aj chcel možno odíšt ale nemá kam :smiley: Ked do 2-3 rokov nebude bojovať o titul tak mu dojde trpezlivosť asi :slight_smile:

F1sk buď momentálne nefunguje alebo už vôbec nefunguje.

važne? ta čo sa im stalo, odkedy nefunguju ? Neprežili novy rok?

Stránka nefunguje myslím nejake 2-3 týždne (neviem presne). Asi ju zrušili, no neviem presne prečo. Možno kvôli menšej návštevnosti alebo nejakým zmenám na doméne spravy.sk. Mám pocit, že v podstate sa všetci poprihlasovali a presunuli sem.

Tak moc kvalitne to tam neorbili ked sme všetci prešli :slight_smile: asi nemali novinarov. alebo is mysleli, že tato stranka sa neujme

F1.sk bylo skvělé a měl jsem ho moc rád. Zcela předčilo druhou stranu, ale tahle stránka posunula laťku ještě výše. Je to samozřejmě moc dobře, ale i tak je F1.sk velká škoda. Holt tohle je úděl malého trhu, kde může mít každá konkurence smrtící následky.

Ved aj ja som chodil na F1.sk ale odkedy vzbikla táto odvtedy som tam nebol. Ved ked bola zabehnutou strankou tak čo im branilo zamestnaž viac ludia spraviť stranku lepšou a vyvíjaž sa?: niekde asi spravili chybu. Ja som v poslednych mesiacoch f1.sk zaregistroval velky ubytok kvality preto som tam prestal chodiť.

Jenže právě tohle je škoda. Konkurence je důležitější než se navenek jeví. Protože člověk je tvor ješitný, tak právě konkurence je tou nejsilnější hybnou sílou, která nás pohání vpřed. Bez konkurence zlenivíme. Všichni.

No ono je to tak ale ked to tam orbil možno 1 človek tak to sa neda. Prešiel som viacero stránok ale táto je zatial naj :slight_smile:

Ano je nejlepší ze všech okolních a kéž by se ještě ještě dál zlepšovala. A to si určitě přejeme všichni. Hlavně nezaspat, čert nikdy nespí.