Ralf Schumacher: Tost chcel v tíme Micka, ale Marko má problém s menom Schumacher | Magazín F1 - F1online.sk

Never vsetkemu co dava Dennik N

1 Like

Ak by si aj cital clanok tak by si sa docital aj to ze Franz je s Ralfom kamarad . Preto krystalovu gulu Ralf nepotrebuje. A aj Franz uz davnejsie sa zastaval Micka a hovoril ze by ho ako jazdca bral. Lenze to nebolo v jeho kompetencii kedze patria pod RB .

Zase nemusíš dávať Slovensko dole a robiť rozdiely kvôli tomu, že žiješ pár kilometrov západne v Prahe.

Preco je Dennik N nedoveryhodny?

to je moj subjektivny nazor, zijem v cesku lebo mi vyhovuje najviac, ale precestoval som europu a zil dva roky v UK, co vsak neznamena ze som riaditel zemegule

vravim, moj nazor, nezijem tam lebo som sa tak rozhodol, mrzi ma to je mi to luto ale zial je to jak to je

lebo je nedoveryhodny. Neni objektivny. Nekritizuje urcitu skupinu ludi , a kritizuje vsetko co je im proti srsti. A aby si mal v tom jasno nie som Ficovec.

Ktoru skupinu ludi myslis?

ze by tych ktory boli a su vo vlade . Alebo sa ti pozdava ze je to vsetko v poriadku ako vladli doteraz?

Tak to si potom necital ich clanky, pretoze ja som tam nasiel plno kritiky na vladu.

1 Like

Ja Micka moc nemusím ale kkotom by som nenazval, tebe musí riadne ležať v žalúdku :thinking:.

ex Fiat ma sice zablesky ale jadro ostava rovnake, lepsie ho ignorovat, vecne komentare necakaj

1 Like

Veď ja viem už je zablokovaný u mňa ale chcel som si ešte urobiť srandu s neho :grin:.