Ralf Schumacher: Tost chcel v tíme Micka, ale Marko má problém s menom Schumacher | Magazín F1 - F1online.sk

Bolo angažovanie Nycka de Vriesa tou správnou voľbou? Aký význam malo pre Red Bull angažovať 28-ročného rezervného pilota Mercedesu s minimom skúseností vo Formule 1? Úvod sezóny 2023 naznačuje, že de Vriesovi bude trvať dlhšie, než si zvykne na túto úroveň. Od svojich šéfov pritom už dostal žltú kartu. Podľa slov Ralfa Schumachera nechcel šéf AlphaTauri Franz Tost vo svojom tíme holandského pretekára, ale niekoho so skúsenosťami.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/96587/ralf-schumacher-tost-chcel-v-time-micka-ale-marko-ma-problem-s-menom-schumacher

A to Ralfa nenapadla taká drobnosť ako že Micka nechceli aj keď bol voľný pre jeho slabé výkony :thinking:, musí si vymýšlať konšpirácie že to je kvôli jeho menu :grin:.

1 Like

Podla mna by to Mickovi pod Tostovym vedenim islo lepsie ako v Haase. Redbullu to ale viac menej moze byt jedno. Devries v Monze ohuril a to uz bolo na tejto generacii aut. Mickov manazment mal lestit klucky. Podla mna sa az prilis spoliehali, ze meno Schumacher im miesto v F1 zabezpeci.

4 Likes

Hej hej, lebo Nyckom trafili v Red Bulle jackpot… Myslim, ze hlavnym problemom je fakt, ze minuly rok sa Haas tak dlho natahoval s Mickom, az uz osotatne timy nechceli cakat na potencialnu sancu a vyriesili si inych jazdcov. Ja by som nevylucoval moznost, ze od buducej sezony bude Mick vedla Albona vo Williamse. A od 2026 v Audi.

Jedna z klasickych rozpravok o Mickovi Schumacherovi. Vsetci ho chceli, ale nikto ho nepodpisal.

1 Like

ved sa v rozpravke jasne hovori, ze Marko ho nechcel…

1 Like

Ak nebudú pozerať na jeho výkony tak určite ho v F1 ešte uvidíme :+1:

Marko je znamy ze si nedava servitku pred usta ale v tomto pripade spravil vynimku k ucty menu Schumacher a nepovedal priamo ze neni dostatocne dobry…De Vries zajazdil v.Monze svoje prve preteky skvele a davalo vyznam ho dosadit do AT…nuz vyzera to tak ze to napokon nebol dobry tah ale s tym vela ludi moc nepocitalo…aj.Marko sa vie pomylit

a nepomylil sa Marko aj v RB s Kvyatom, Gaslym ci Albonom ? :slight_smile:

Mě už ten Ralf unavuje. Vlastně nejen Ralf, ale celý zbytek rodiny.

1 Like

Podľa R. Schumachera všetci šéfovia tímov snívajú a Mickovi Crashmachetovi ale zo záhadných okolností si vždy potom výberu iného jazca do svojich tímov .:grinning::grinning::joy:

U Schumachera je protekce jasna, tady neni o com, no tak prochazi se po paddocku a ceka na to, co za nej jeho lidi dojednaji, je to zklamani pro ty co cekali zazrak, jinak to nemuzu nazvat, sice ma vitezstvi z nizsich serii, ale nemuzu se zbavit dojmu, ze je do vseho spis dotlaceny, nez by to chtel on sam, nevim…

mať Ralfovu kryštálovú guľu,z ktorej vie aj to,čo si niekto myslel alebo chcel,tak som miliardár…Ralf len zabúda na jedno a tým je Mickova výkonnosť…

ešte niečo mojko? prebaliť alebo utrieť slzičky nechceš? nechápem načo sem s tvojím IQ chodíš,keď 90% tvojich príspevkov je hlupučké bľabotanie alebo urážky…choď na pieskovisko medzi seberovných a tam daj niekomu lopatkou po hlave…

Myslel som to ohladom AT, iste co sa tyka Albona a Gaslyho v RB to.bolo.predcasne a bola blbost, ja som bol proti tomu uz pred ich nastupom do RB, Kvyat az tak.zle na tom nebol v RB, predsa len porazil Ricciarda

zase chces ban? uz ti vela znaciek neostalo

2 Likes

Hele, kluci slovenský, teď čtu, že vám osvobodili Kočnera…
Měl jsem za to, že to je arcilotr, nebo se pletu?

Dneska jsem to poslouchal rádiu a říkal jsem bráchovi, že bude volnej.
Že na Slovensku jsou totálně v pi…

Bohužel se to potvrdilo.
Skandál, sklamani, katastrofa.
Špatně mi z toho je. :face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting:

1 Like

To už je jako v Itálii v 90 letech.
V neděli zase pojedu okolo pomníku G.Falconeho, je tam vystaveno jeho auto po atentátu, má tak 1,5 x 1,5m jak je slisované…
Vždycky přemýšlím, jak to tak daleko může dojít, teď to asi mají na Slovensku.

ukazuje to jak je na tom slovensko, vo vsetkom

1 Like