“Nie, nemyslím si, že by to bolo niečo ťažké,” zareagoval Kimi Räikkönen na otázku, či rokovania s Alfou Romeo nesprevádzali nejaké ťažkosti, keď sme na finálny verdikt čakali tak dlho. “Niet čo potvrdzovať, kým nie je podpísaná zmluva. V podstate sme ju podpísali včera. Neustále sa ma pýtate na budúcnosť, ale keby sme nič nepodpísali, nezačal by som o tom klamať.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14605/raikkonen-stale-ma-to-bavi