Vyčkával až do 48. kola, teda tesne predtým, ako sa strieborný Mercedes objavil na trati. “Tak trochu nám došla trpezlivosť. Mali sme zostať vonku ešte o niečo dlhšie, pretože sme nemali čo stratiť, mohli sme iba získať, ak by sa objavilo bezpečnostné vozidlo. A, samozrejme, ono sa o dve kolá objavilo!” neveriacky krútil hlavou Kimi Räikkönen.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15234/raikkonen-mali-sme-este-zostat-vonku-ale-dosla-nam-trpezlivost