Prost: Hamilton má rovnako veľa dôvodov skončiť ako pokračovať | Magazín F1 - F1online.sk

Urcite nehra ziadnu hru , len rozmysla co spravit . Miluje pretekanie ale musi zvazit poriadne kedy je najvyssi cas odist z F1 . Ci ma zmysel riskovat 8 titul proti tomu ze neuspeje a k tomu este sklamanie s poslednych pretekov sezony . Nic ine za tym nehladaj

1 Like

V Brazilii LH mohol stratit pri suboji s Maxom velmi vela . Max v poslednych pretekoch uz nemal co stratit on uz mohol len ziskat. Nebola to rovnaka situacia.

Bylo tam “pokud”.

A pokud má problém s tímto, pak mi nezbývá ptát se, proč si vůbec vybral sportovní dráhu. Samozřejmě, že má smysl bojovat o osmý titul, byť to nese riziko, že neuspěje. Zvláště když kritikové řeknou, že si zvykl na tituly bez boje.

Poslal bych ho na školení k Janovi Lucemburskému, ten už by mu vysvětlil, co dělá skutečný bojovník.

Dneska to jsou extra výživné epopeje. :face_vomiting:

Uz len fnuk chybalo… zabudas na ine rozhodnutia…tam nepindas

Která konkrétně?

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: sklerotik zakomplexovany :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Pol zavodu mimo limit… ako mozu nechat niekoho tak jazdit? No obuj sa do toho…pisem aspon jedno snad to rozbehne tvoju pamat

To nepovedal LH ze to tak bude , to je nazor moj a aj dost vela osobnosti F1. Musime sa nechat prekvapit ako sa k tomu postavi on. Hovorim on moze viac stratit ako ziskat ak pojde do dalsej sezony. Preto aj minuli rok podpisal len 1rocny kontrakt

Ale vam to je darmo pisat ste zakomlexovany… redbull je ■■■■■■ a tak to aj bude… ale karma mercedesu je in venček

Redbull je skvělý tým a vždy měl skvělé piloty. Ne nadarmo jsou 10 let na vrcholu F1.
Celou letošní sezónu byl lepším týmem s lepším pilotem. Avšak, avšak. Asi to vítězství mělo chutnat všeobecně trochu jinak no.

2 Likes

Myslím, že Maxe můžeme považovat za druhého poškozeného touhle kauzou. Podával výborné výkony, sám se ničeho nedopustil a místo ovací máme to, co máme :-(.

3 Likes

Stacilo tri krat prezut a malo by to v poslednom kole smrnc este vacsi :wink:

mas uplnu pravdu, nebola to rovnaka situacia. V AD si Ham skratil trat. v Bra si Ver trat neskratil.

neviem o akom skracovani tu trepes, ja som videl len uhybaci manever pred agresivnou jazdou MV ako velmi vela x v sezone. To davas dobry priklad MV ktory obranu pred LH posuval a vytlacal niekolko metrov za limity trate.Za tie akoze branenie pozicie zo strany MV sa nic nedialo ale ked to spravil Noris pred Perezom aj ked on ostal v limitoch trate a isiel len svoju stopu tak dostal trest. To je to objektivne posudzovanie racing incident. Max v poriadku a ostatny trest .