Prišiel Lindblad o životný víkend? Podľa Lawsona nemal VCARB v pretekoch také tempo | Magazín F1 - F1online.sk

Arvid Lindblad mohol byť jednou z hviezd kanadského víkendu. Britsko-švédsko-indický pretekár už od prvých pretekov ukazuje veľký talent a skvelú rýchlosť a Montreal mohol byť jeho veľkou chvíľou. Po dvoch skvelých kvalifikáciách a jednom skvelom šprinte však pred štartom nedeľných pretekov prišiel technický problém.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/234552/prisiel-lindblad-o-zivotny-vikend-podla-lawsona-nemal-vcarb-v-pretekoch-take-tempo

Arvida mi bylo na startu hodně líto, ale o jeho osud se neobávám. Očekávám, že do konce roku Lawsona převálcuje a časem se z něj stane jednička i v hlavním týmu RB.

Seš maximalista, tak daleko se nekoukám :smile: . Líto mi ho bylo, ale to jsou závody a celkově to těžko bude hrát roli. Arvid je talent a buď ho budou chtít nebo nebudou, roli budou samozřejmě hrát i další faktory - přece jenom jsme v F1… Zatím se na něj trochu lepí smůla, tak snad už toho bylo dost.

Arvid má za sebou teprve pět závodů v F1 a zatím se ukazuje v hodně dobrém světle.
Poruchy se letos dají očekávat, takže žádná hrůza. Aspoň se zocelí. Letos už bodoval 2x a to je na Béčku RB s novým motorem vlastní výroby hodně dobrý počátek kariéry.
Maximalismus není to správné slovo. Arvidovi hodně věřím, ale nepatřím k těm závislákům, kteří se při neúspěchu svého idola hroutí. :slightly_smiling_face:

1 lajk