Premárnil Red Bull veľkú príležitosť? Mohli sme vyskúšať undercut, povzdychol si Verstappen | Magazín F1 - F1online.sk

Red Bull priviezol do Rakúska vylepšenia a podľa dostupných informácií sa konečne zbavil nadváhy, ktorá ho celú sezónu trápila. Zmena aerodynamickej koncepcie spolu so znížením hmotnosti priniesli ovocie. Max Verstappen v nedeľných pretekoch lietal a delili ho len desatinky od nečakaného triumfu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237654/premarnil-red-bull-velku-prilezitost-mohli-sme-vyskusat-undercut-povzdychol-si-verstappen

To zasa nie keby vyhral tak tunajsich exotov by slahlo a to by bola velka skoda pre toto forum.uz takto ze skoncil 2hy to nezvladaju :joy:

2 lajkov

Naprosto brilantní výkon. A nebýt problému vozu v kvalifikaci, podle vyjadreni Mekiese, bylo by vítězství na dosah.

Ale zpětně byla Maxova přítomnost za Kimi, pravděpodobně důvodem nervozity a chyb Kimiho v prvních kolech.

Každopádně sezona se vyvíjí zajímavě. Jistota je jen jedna. Mercedes je daleko vepředu a umožňuje jeho pilotům vítězství, i když jejich výkony jsou velice rozpačité.

1 lajk

Já věřím, že Mercedes tak daleko vepředu na všech tratích nebude. Celkově asi jo, ale aspoň by bylo na co se koukat. Kimi je pořád začátečník, musíme mu něco odpustit. Ale Max odjel dobrý závod, to zase jo.

1 lajk

Ja Kimimu odpustím cokoliv. Mně baví moc. Souhlasím s Totem, ale o vítězství se připravil sám, s tím nic nenadělám. :grinning_face:

A Mercedes je mnohem vic vepředu než ukazuje. Počkej až přijdou první pořádné upgrades. To bude fičák.

1 lajk