Pozrite si ešte raz nehodu Maxa Verstappena a Lewisa Hamiltona | Magazín F1 - F1online.sk

VER si o halo ulomil velky kus z okraje podlahy, jinak by sel do hlavy HAM.

1 Like

Žiaľ, jediný triezvy pohľad na vec zatiaľ vyriekol len Felipe Massa.
To že Verstappen dostal trest je až smiešne, keďže po výmene motora to nebude mať žiaden vplyv.
Ja by som dal stopku obom na jedny preteky, nech sa troška ukľudnia.

Ale tady se nebavím o předchozích závodech. Mě prostě baví bitva titánů a tak to je. Je mi úplně jedno kdo je na vině. Toto chceme vidět. Ty wole. Vždyť ti píšu že na to čekáme od roku 2016. Co víš chceš. Je to zábava. Je to adrenalin. Je to hustý. A přesně na toto třeba může lákat video na YouTube best hits in NHL. Ale my to máme tady. Tak prosím tě. Neříkej hovna. Protože kdyby tě to nebavilo, tak se nic nepíšeš. Já čtu tvoje a ostatní komentáře nějaký měsíce. Ale teď jsem se musel zapojit. Když prostě máme souboj o titul tak ať je to se vším všudy. A dnešek. Dnešek budou vysílat jako jeden z nejkontroverznějších závodu a to je super že si to viděl ne? Reklama na sport!!!

Ja ako fanusik mercedesu urcite nezdielam tvoj nazor wau super show a najme po tom, ako Ver v kazdom zavode vytlaca supera…
To neni pre mna F1, ked na ukor druhych ziskava pozicie len preto, ze ho za to netrestaju… Ano nezaujaty fanusik sa moze na tom bavit, ale TU SA JEDNA O SAMPIONAT a to neni nieco co hodis za plece a povies si nevadi, buduci tyzden idem an ryby, kaslat na F1 ktorej venujem cely rok a chcem tam nieco dosiahnut.
A uz aj keby som bol nezaujaty fanusik, urcite by mi nevonalie tie spinavosti od Ver. Normalny clovek ma rad fer suboje a nie vytlacanie… Ver si velmi dobre zratal ci sa mu oplati ist do kolizie alebo nie…

Na toto si mesiace cakal, aby si sa mohol takto slusne zapojit do diskusie ? no to si nam priniesol toho dost…

Pozri iba som realista…nesnazim sa obraciat na nikoho pozornost iba sa snazim byt ferovy…to ze som Hamov fanusik neznamena ze nevidim jeho chyby…

Jo máš pravdu přehnal jsem a nechci tu psát sprostě a ani nikoho urážet. Sorry. Presto si ale stojím zatím že toto má energii a náboj. A tvůj pohled je zkreslenej protože fandis jednomu táborů. Já fandím dobrému závodu.

Chybu spravil iba na starte sprintu… tu bol jednoznacne v predu a v prave…

Nesuhlasim s tebou v tom ze urobil chybu len v sprinte…myslim ze nemal ani v prvom kole dostatocnu rychlost na to aby predbehol v druhej sikane verstapena lebo bolo jasne ze bude musiet ist cez retarder…dalsia vec tak.ako tvrdim ze Verstapen mal viac pustit suboj s Hamom.v silverstone a bol by mal body (aj ked bol.v prave) tak aj tu mohol Ham viac vypustit suboj a skusit ho predbehnut$(aj ked bol.v prave) …vyhodu mal len.v tom.ze dnes nefinisoval ani jeden…Hamilton musi v prvomrade na seba pozerat lebo tento rok jazdi velmi zle…to musis aj ty uznat…bohuzial…