Pozrite si ešte raz nehodu Maxa Verstappena a Lewisa Hamiltona | Magazín F1 - F1online.sk

ale musi byt uz v najazde do sikany pred autom co maxik nebol

Dalo sa to čakať Maxo podráždený po zbabraných boxoch, lujzo podráždený po incidente v prvom kole. Iný jazdec by uhol tu sa stretli dvaja bujaci, ktorí už neuhnú ani o milimeter.
Tak ako v silverstone mohol Maxo ďakovať všetkým svätým, tak po Monze môže lujzo ďakovať všetkým svätým, síce som pred pretekmi tvrdila, že lujza zachráni jeho povestné šťastíčko, ale vôbec ma nenapadlo, že ho doslova zachráni.
Trestať je podľa mňa zbytočné či zavinil nehodu jeden alebo druhý, vyradili sa z pretekov.
Maxo si aj tak asi v Soči vyberie trest za zmenu motora, takže ak aj dostane trest tak mu to bude jedno.
Uvidíme, kde sa títo dvaja zastavia. Lujzovi doteraz všetci uhýňali, teraz narazil na Maxa, ktorý také slovo nepozná.

1 Like

Jo :slight_smile: skoda nevidel jsem to live.

Ale joj nikto ziadnu pen nedostane…neprehanajme zas…

To mne vysvetlovat nemusis ale dotycnym jazdcom

Ten kto si zabudol zapnut zvuk k tomu videu a tvrdi ze Verstappen bol na vine tak v 11. sekunde hovoria: “Max hasn’t done anything wrong there, it was very fair enough to go around outside”

1 Like

Neviem ci to pozeram povrchne hadam nie ale ide o povrchny sport no nie?

Kamaradi fandovia a fandikovia… Nalejme si cisteho vina.
Keby sa to stalo v opacnom garde tak dnesna sialena diskusia predbehne aj to sialene co sa stalo na trati. Anglicko v cerstvej pamati.
Ale to je uz normalka.

Lewis pri prvom strete na začiatku preteku uhol aby sa nič nestalo.Teraz Max neuhol a obaja sú vonku.Podľa mňa racing incident,s vinou Maxa.Uvidí sa,čo k tomu budú mať komisári po skončení pretekov.

1 Like

Preto hamilton keď Max ešte len vystupoval už pridaval nech sa z tej situácie nejak dostane… kľudne mohol na neho ten monopost keď vystupoval spadnúť. Zamysli sa aj nad druhou stranou micne…

Ty o com pises ? O akom uhynani ??? Vsak Ver stale vytlaci Hamiltona… Aj teraz sa pchal do zakruty ked bol druhy… na zaciatku zavodu bol Ver v predu a Hamiltona vytlacil… Ham uhol mimo trat a prisiel aj o sancu ziskat Ver poziciu a zaroven sa prepadol este za Norrisa…
Prve 2VC tak isto po starte Ver vytlacil Hamiltona… Tak neviem o com tocis…

doteraz všetci uhýňali Maxovi…aj Lewis mu pri strete v 1 kole uhol…teraz bol pol auta pred ním,tak nemal dôvod…

To asi nebyla reakce na mne…

Lewis sa vzápätí snažil vycúvať, takže Max vedel, že bude asi OK. Môže byť rád, že mu nešiel vynadať jak Russell Bottasovi. Vlastne som to aj čakal.

Alebo bol na vine aj ten debilný obrubník, čo tam majú :wink: Možno by ku kolízii nedošlo, podobne ako keď sa Peréz dostal cez Sainza v tom istom mieste.

Ty seš úplně mimo. Sportoval si někdy?! Tys nešel do něčeho na 100%? Jako sorry ale tvůj názor je úplně mimo. Když jdeš na 100% tak prostě neznám bratra a chci vyhrát. Tady máš souboj titánů a to co se děje, je nadhera a fantazie pro F1. Toto jsme nezažili od dob Rosberga. Tak proč to brzdit. Jasnej racing incident a zdar.

Treba stále na silu hľadať vinníka? Obaja jazdia každé preteky hranu, veď bojujú o titul…

divaci chceli priamy suboj o titul a divaci ho dostali :slight_smile:
tesim sa z McLarenu. Naplno vyuzili motorovu vyhodu a zavahanie favoritov. V Redbulle sa opat strelili do nohy ked nedostali obe auta do top 4 na starte. Tentokrat to bola takticka chyba v kvalifikacii.

Možno áno, ale nakoniec Pérez robil dobrého Bodyguarda pre McLareny. :smiley:

A ty si sportoval ? asi si s horucou hlavou nic nevyhral :smiley: ked psies taketo blbosti… v motorsporte kolizia znamena koniec pred jedneho, alebo oboch…
Preto maju pravidla o tom, kto ma prednost a ci nechat miesto… V oboch pripadoch, Ver nenechava miesto a ked je druhy vopcha sa do zakruty a vytlaca…
Toto je fantazia pre F1 ??? to mozes ist pozerat na youtube best hits z NHL a nie formulky :smiley:
Brzdit to netreba, ale treba mat pravidla ktore platia pre vetkych, Po britanii tu bol hejt na Hamiltona, pritom Ver sa pohol do jeho stopy a tu zase ukazuju na Ham ze ho vytlacil :smiley:
Kazdy nezaujaty fanusik vie, ze Ver je najneferovejsi jazdec co sa utocenia a branenia tyka…