Pozmení FIA pred rokom 2023 technické pravidlá? Neserte do toho, odkázal Horner | Magazín F1 - F1online.sk

Nedokážu odhadnout jak moc velkou výhodu ta podlaha může udělat.
Kdysi u Ferrari se jednalo hlavně o pružnost a odhaduji, že u současných vozů je výhoda spíše aerodynamická a v tom případě může jít o hodně velkou výhodu.

Jestli ano, tak Mergl nejspíše moc mlčet nebude. A nedivím se. Ten náskok Ferrari a RB je hodně okatý.

Alpine by taky neměl mlčet. Je to tovární tým a body tristní. Zatím dělají, že tam nejsou. :smiley:

Mňa skôr prekvapuje ako Mercedesu prechádzajú flexi predné krídla.

Jestli se skutečně jedná o porušení pravidel, tak se ozvou všichni kromě spřátelených týmů.

Veď hej, ale čo ak niektoré tímy používajú ohybnejšiu podlahu ?

Všichni si vědí rady. Jen Mercedes ne.

To je ako keby FC barcelona bola v ligovej tabulke tretia s 20 bodovou stratou na druhe miesto. Veci treba davat do kontextu.
mercedes ma najvacsie aero oddelenie a zamestnava najviac ludi.

To byla ironie.

Myslím že Mercedes sa už dosť jasne vyjadril

Jestli se skutečně jedná o prohnuté podlahy, tak se teprve nadechuje. Hodně bude záležet jak se k tomu postaví FIA a jak rychle dokáže přinutit týmy k dodržení pravidela možná i s trestem pokud se prokáže že výhoda byla hodně velká.

FIa už to preveruje čo som čiatala

Eliot sa vyjadril že to im určite vezme výhodu

Zrovna teď to probírají v telce. Zatím mě především zajímá jak velkou výhodu podlahou získali.

No neposkakovali to je jednoduché a kým Mercedes riešil to oni napredovali.

Prohnutá podlaha fungovala mimo jiné jako tlumič. Ale taky jako velmi výrazný aeroprvek pro přítlak.
Chytré, leč nepovolené.

Tak ako všetci mali flexi zadné krídla. Niekto ale viac a iní menej. Mercedes ich mal/má najviac ohybné.

Tvoj rukopis J.Chroustal je tu asi vsetkym uz davno znami. Môžeš si vytvorit aj 100 trapnych nickov akoj aj tento…hoci tebe by trebalo kapky na hlavu a nie do nosa…ale naozaj tu zasieras forum nenavistnymi zvastami na cely Merecedes. Ja Mercedesu aj Hamiltonovi fandim, samozrejme aj Russellovi. Cital si tu niekde, kdeby som nadaval na nejaky tým, alebo jazdca? Si trapny, zufaly, chudak.

1 Like

A smiešny si aj ty keď sa utešuješ 3. miestom tímu ktorý niekoľko rokov dominoval.

ja len opravujem tvoju elementarnu neschopnost pochopit ze svojim riesenim porazil 7 timov.

O elementárnej neschopnosti v chápaní sa môžme baviť akurát tak u teba, keďže sa tu bavíme o Mercedese u ktorého je akosi samozrejmosťou poraziť pri takom rozpočte a takom množstve zamestnancov poraziť vo vývoji nie len 7 tímov. A ešte by som sa na tvojom mieste moc neradoval, keďže ešte nie je koniec sezóny.

1 Like