Fínsky pretekár vraj potrebuje zázrak. “Je to sklamanie, som veľmi sklamaný. Je to jedna z tých vecí, s ktorými neviete nič urobiť,” povedal na margo svojho vypadnutia Valtteri Bottas. “Myslím si, že som stále mal šancu vyhrať, pretože som sa upísal dvojzastávkovej stratégii, myslím si, že to bola najlepšia stratégia.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13518/potrebujem-zazrak-pripusta-bottas