Ak by sa McLarenu aj v rámci tohto cyklu pravidiel podarilo pravidelne porážať Mercedes, pristúpil by Toto Wolff k razantnému kroku a ukončil by (alebo nepredĺžil) spoluprácu s britskou stajňou? Aj keď sa o tom príliš nehovorí, prehry s vlastným zákazníkom nemohli byť pre továrenský Mercedes nijako príjemné. Wolff pritom musí vedieť, že drží Zaka Browna pod krkom.
No ak to berieme tak, že nemal vlastné motory (pretože výhradným odberateľom motorov bol niekoľkokrát), tak to zas tak zvláštne nie je. Ak sa nemýlim, tak v F1 bol jediný tím bez zázemia veľkej automobilky, čo si staval vlastné motory – BRM.
Plus v začiatkoch teda dajme tomu aj Ferrari. To je ale všetko (aj Red Bull v súčasnosti spojil sily s Fordom).
Mezi McLarenem a Mercedesem jsou mnohem užší vazby, než v pouhé F1. Mercedes Mekáči dodává motory i do civilních vozů a do všech závodních taky, takže určitě nemá Mek nejmenší touhy si vztahy s Mercedesem rozházet a dopadnout třeba jako Aston.
Pre Mercedes by to ale mohla byt celkom katastrofa…. lebo jedna vec je, ak vas porazi super s motorom Mercedes… no uplne ina je ak vas porazi super s motorom konkurencie….
Na tom nie je nic udivujuce. Videl uspech RB s Hondou a chcel to zopakovat. Najal Neweyho a podpisal Hondu. Z AM spravil tovarensku stajnu, skratky ale k uspechu nevedu takze zatial to nevyslo.
Jenže Aston bral od Mercedesu kromě motoru i převodovku, kompletní zadní nápravu, hydrauliku včetně chlazení a elektroniky.
V podstatě se jednalo o stejný zákaznický tým jako třeba Haas. Dnes si ale musí kromě motoru a kyselin všechno dělat sám a to je na hadrníka až příliš velké sousto.