Poskakovanie už nie je problém, prehlásil Shovlin | Magazín F1 - F1online.sk

Třeba protože Mercedes nic nemá, co by bylo kontroverzní?
I když na ty ploutvičky ze začátku sezóny byl solidní brekot. Akorát Mercedes nemá rychlost, tak to vyšumělo.

Ale věřím tomu, že jestli Mercedes zrychlí a bude na úrovni Ferrari a RB, tak se ploutvičky stanou zase téma.

A ještě k ty doplňkový otázce.

Aston Martin uvedl, že má vše povolené od FIA. Že to křídlo bylo schváleno, takže není co řešit.

Mea culpa, máš pravdu. Obaja sa sťažovali na uchytenie zrkadiel u MB z ktorého nebolo nič nájdené aj keď ide o rovnakú šedú zónu. Nicméne podstata textu ostala rovnaká.

Tu už fanúšikovia MB nežiadajú ujasnenie pravidiel, však?

Ferrari sa sťažovalo na výjazdy z boxov v Monaku na adresu Red Bullu.

Toto nemožeš ani počítať… To by sme mohli každý závod rátať kedy sa X sťažoval na Y

PS: Viem, že fandíš RB a Maxovi, čítal som už zopár tvojích komentárov

Ferrari a RB splňujú aktuálne testy definované od FIA na ohýbanie podlahy - o akých nelegálnych podlahách sa tu teda bavíme?

Same sh1t different name.

1 Like

Já se nebavím o podlahách. Už nejsou téma.

Ukončím to, možem? ak súhlasíš.

  1. Povedal som

Vysvetlím ti ako to na F1online chodí.

Si fanúšik MB, a sám musíš uznať že vaši fanatický fanúšikovia (nejdem riešiť tvoj postoj) tú verklikujú dookola ako má RB a Ferrari nelegálnu podľahu. Už to tu bolo vyššie spomenuté ale

Ak raz FIA robí test, a team týmto testom prejde tak jeho komponent je legálny. Ak sa test upraví, či príde k zmene pravidiel (všeobecne) a team takýmto testom či pravidlom neprejde potom sa možeme baviť nelegálnosti a obviňovať ich.

Potom tu máme šedú zónu - tento rok napríklad spomínaná podľaha, zrkadlá u MB a pre mňa taktiež krídlo u AM (napriek tomu že si to overili s FIA - kedže ide proti “duchu pravidiel”).

S týmto nejde nesúhlasiť, ale tak ako som už povedal v bode 1, toto neplatí tu na fóre kde extrémne fanatický fanúšikovia nedokážu vnímať realitu a verklikujú to isté dookola - podlaha RB a Ferrari je nelegálna.

V bežnom svete to tak logicky funguje - viď aj napríklad motory Ferrari 2019

1 Like

Súhlasím až na tých fanatických fanúšikov. Má ich každý silnejší tím… má ich Ferrari (v menšom počte lebo dlho nič nevyhrali)… takisto aj Mercedes a RB… v každom tábore sú. A týchto dvoch skupín je to hojné zastúpenie. Boli články kde som sa chytal za hlavu čo dokáže vyproduvať fanúšik RB…

Čiže tu na fóre je toto viac ako len Mercedes…

Já fandím všem. Nemám rád jen 3 lidi.

Vlastně bych měl fandit RB, protože je nejvíc podporuju. Těch 5-6 plechovek za měsíc padne.

Mercedes nemám a Ferrari už vůbec ne.

1 Like

Vidíš… to si lepší fanda ako ja. Tento mesiac som im ešte neprispel :sweat_smile:

1 Like

Nechcem vám vpadnúť do debaty, ale na tebe PUFF som si už viac krát všimol, že sa prezentuješ týmto zvykom, a niežeby som bol nejaký výživový a mravný expert :smiley: ale podľa mňa to nie je dva krát prospešné pre tvoje trávenie, obličky a pečeň, aby si do seba dával tú thajskú “žbrndu” :smiley: . (dal by som to na jednu úroveň s cigaretami)
Ja som vylúčil akékoľvek energetické nápoje z môjho jedálnička asi pred 7 rokmi a musím povedať, že som to nikdy neoľutoval. :slight_smile:
Ale rob, ako uznáš za vhodné. :slight_smile:

3 Likes

Súhlasím, ale fanatických fanúšikov z tábora RB jednoducho ignorujem :frowning:

Kúpiť 5-6 Redbullov za mesiac alebo 5-6 Mercedesov či Ferrari za mesiac je značný finančný rozdieľ :smiley:

Verím, že v takomto prípade je jednoduchšie fandiť RB :smiley:

2 Likes

Nekouřím ani nepiju, takže potřebuju něčím ničit tělo. :grin::+1:

Sladkosti a sladké pití, to je moje.

1 Like

Zaujímavé že to hovoríš práve ty. Všeobecne ak tu niekto preráža hlavou dno tak si to práve ty a úroveň tvojich príspevkov a na tom sa zhodnú fanúšikovia Mercedesu aj RedBullu a kľudne aj Alpha Tauri ak tu takí sú.

Aj keď o prvenstvo určite musíš bojovať lebo s Fiat a Black_Dark1 (a všetky jeho alternatívy jeho nicku) nakoľko títo chlapci z duše nenávidia gramatiku a slovosled. Čo ešte viac výpovedá o ich mieste v spoločnosti. Občas sa čudujem že dokázali bez chyby napisat f1online.sk a stlačiť ENTER

1 Like

Ok :smiley: , takže potom zubár/zubárka ťa často vídava. :slight_smile:

Veď tu bol článok o tom kde to bolo jasné, sa tu tvárime že revolučné riešenie čo dáva -0.500 na kolo, To že do pravidiel nedali že to má byť jeden celý kus…

Kludne vyves bielu vlajku, myslim si, ze nikto nema zaujem na tom, aby si viedol tento boj, okrem teba samotneho.

Už se oslavují nová pravidla pro 2023.

vsak aj Shovlin vravia, ze poskakovanie uz nie je problem.