Pohľad na McLaren na čele priniesol pekné chvíle a extra motiváciu | F1online.sk

Fanúšikovia McLarenu museli zrejme vo chvíli, keď Sainz v úvode druhého kola predbehol Bottasa a dostal sa na prvé miesto, zažívať poriadne emócie, a možno si pripomenuli slávnu éru tohto tímu. „Tieto okamihy v nás zanechali príjemné pocity. Zároveň však bolo jasné, že sa musíme koncentrovať na naše preteky. A rýchlo sme sa dostali späť do bitky, do ktorej aktuálne patríme. Bolo to však zaujímavé. Carlos aj Lando majú radi takéto podmienky. Na mäkkých pneumatikách sme mali výhodu oproti Mercedesom či Leclercovi na stredných zmesiach. Oproti Verstappenovi, ktorý mal tiež mäkkú zmes, si však Carlos vybudoval v úvode slušný náskok. Potom sme sa však rýchlo vrátili do reality,“ pokračoval Andreas Seidl.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14424/pohlad-na-mclaren-na-cele-priniesol-pekne-chvile-a-extra-motivaciu

To je to najdolezitejsie :joy:

Užival som si to kým to trvalo :v::v::v: Nebolo to extra dlhé ale ak si spomeniem na mizériu od roku 2015 a kam sa McLaren dopracoval pod novým vedením srdce mi bije od radosti. :v::v::v:

ja dufam, ze sa im podari spojit to buducorocne sasi s mercedesom a plus Rici…
snad im to buduci rok pojde este lepsie…

Škoda odchodu Sainza. Je tam veľa otázok ohľadom jeho prestupu ktoré sa mi vynárajú. Dúfam že sa mu vo Ferrari bude dariť minimálne tak dobre ako teraz v McLarene. Tak dúfam že nová spolupráca s Mercedesom bude úspešná už od začiatku a že v blízkej budúcnosti McLaren bude môcť atakovať popredné priecky.

Sainz odvedl dobrou práci, Ricciardo ale odvede ještě lepší. McLaren je blíže a blíže k tomu motor Mercedes a Ricciardo, možná Portugalský startovní scénář uvidíme častěji :slightly_smiling_face: