Bude Max Verstappen ďalším na dlhom zozname veľkých hviezd, ktoré opustia Red Bull? Aj keď mnohí očakávali, že tím na tom bude na začiatku novej éry oveľa horšie, stále to nie je ten nablýskaný majstrovský tím z posledných rokov. Jacques Villeneuve pri pohľade naň nenachádza v podstate nič povzbudivé.
Nikto už o Red Bulle nehovorí ako o šialenom, zábavnom a rýchlom tíme, ktorý vždy nájde riešenie. Nie, už vlastne nie sú súčasťou rovnice. Už o nich nehovoríme. Hovoríme iba o Maxovi,“
„Vďakabohu stále majú Maxa, ktorý dokáže jazdiť tvrdo. Naratív sa však celkom odvrátil od tímu a dnes sa hovorí len o Verstappenovi. Zbavili sa všetkých ľudí, ktorí z tímu urobili to, čím je dnes, čo je šialené. Max bol kedysi posledný dielik ich skladačky, ale dnes je posledný vojak v poli. Je to ťažké, pretože nemôže uniesť na chrbte celý tím. Max nenavrhne auto. Iste, je veľmi dobrý pri vývoji monopostu, ale stále okolo seba potrebuje ľudí,“
Raději to sem dám, protože určitá, velmi specifická část tohoto fóra, čte jen titulky a pak svoje bachorky vydává za pravdu svatou. Ale co jsem si všiml, tak kupodivu fórum čtou. Tak snad po těch letech pochopí, kdo je Max Emilian Verstappen.
Pod tíhou těchto článků musim uznat, že jsem se mýlil.
Emil vi ze kdyby se nesklidnil tak bouchne a skonci, win auto od RB nedostane ani letos ani dalsich nekolik let, netrefili koncept a to je na cele obdobi konecna, protoze jen dotahujes.
Oficialne maji nejlepsi motor.
Prestup do jineho tymu nepripada do uvahy, proto si taky musel na par zavodu GT postavit vlastni tym i kdyz zbytecne protoze mu chybi zdrave jezdecke mysleni, vsechno ustve, rozbije, povystkuje z trate a tak dale zname to je to furt dokola.
Muzes mit jistotu ze se nikam nechysta, krom vsech okolnosti ktere jsou zname v top tymech nejsou volna mista na nekolik let a kvuli pilota ktery ma problem ovladat nova auta si nikdo tym nerozbije, navic si zadny tym nebude vedome odrovnavat jednoho z pilotu, to je vysada sociopatickeho Red Bullu, Emil bez toho nefunguje, pocit nadrazenosti mu nikdo neposkytne.
Emila platí především za boje o titul a zatím má RB k titulům hodně daleko, když má Emil pouze o 14 bodů více, než osmý Gasly. Samotný tým je s velkou ztrátou až čtvrtý, takže pro samotný RB nemá Emil moc velkou přidanou hodnotu a klidně by si vystačili i se slabším jezdcem. Taky se zdá, že při současné koncepci se RB na tituly nevyšvihne. Proto je Emilův vysoký plat spíše zátěží. Píšu o platu, né o Emilovi.
Nemyslim ze je Emiluv plat pro RB zatezi, je to obri podnik, osvedcil se jako dobry prodavac levnych listku pro Holandany, muze tedy prodat cokoliv, treba novou slazenou limonadu a tak.
Max má pro RB predevsim marketingovou hodnotu. Oni tam nemaji Maxe aby vyhraval sampionat. Oni jsou si vedomi ze o RB se mluvi protoze tam je prave Max. Jinak by to byl jen dalsi Racing bulls, vsem by byl sumak.
Nemyslim si, ze by sponzory a komentatory zajimal RB kdyby tam jezdil jen Had a Lin..
Co se tyka prestupu s tebou souhlasim. Taky si nemyslim, ze by ted Max nekam prechazel ci by ostatni tymy za danou jeho cenu ho ted chteli podepsat. Na druhou stranu by me zajimalo proc nazyvas mezinarodni gigant Redbull jako sociopaticky? A proc zminujes pocit nadrazenosti u Maxe? Co si pamatuji tak kdyz jezdil v GT3 tak jezdil dokonce pod pseudonymem aby na sebe pozornost nestrhaval. V padoku jsou jini adepti na dany titul …. Jini prahnou po uznani a pozornosti nez Max ktery je jen motorovy “ posuk” jako byl drive Kimi atd.
Emila, jedine ze by pak sel do Astonu, ale ten spise vypada ze taky skonci a bude prodan, kdo by Aston mohl odkoupit me nenapada, pristi angazma Emila se spise konat nebude a v F1 skonci, nebo tedy prerusi a bude cekat az FIA podle jeho prani zmeni pravidla pro dalsi obdobi, coz se nestane.