Podľa Villeneuva je Hamilton pod tlakom a pomalý Bottas mu nepomôže | Magazín F1 - F1online.sk

Lewis Hamilton sa v Imole dopustil chyby, akú sme v jeho podaní dlho nevideli. Pri predbiehaní Georga Russella o kolo stratil kontrolu nad autom a skončil v bariére. Jacques Villeneuve má preto pocit, že začína pociťovať tlak a odrazu je v novej situácii.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/27305/podla-villeneuva-je-hamilton-pod-tlakom-a-pomaly-bottas-mu-nepomoze

Zdá se mi to nebo Villeneuve poslední dobou zmoudřel?

Vraj počas pandémie je ťažšie kúpiť drogy :rofl::rofl:

2 Likes

No Perez sa tu tiež nevyznamenal.

:+1: :clap: :rofl: :joy: :sweat_smile: To si dobre zabil :tophat:

1 Like

perez je v rebulle uz silnejsi ako bottas v mercedese? a to akoze vazne? :slight_smile:

mimochodom v rokoch ked malo ferrari mierne lepsie(podla mna) auto ako mercedes tak lujzovi pomohol prave bottas ked dokazal niekolkokrat skoncit pred vettelom alebo aj dokazal kompromintovat vettelovu strategiu, zatial co vettel takuto pomoc od timoveho kolegu nemal

ale to ako je perez v redbulle silnejsi ako bottas v mercedese tak to ma vazne rozosmialo :slight_smile:
zatial ma bottas so slabsim autom 16 bodov, perez 10 so silnejsim a to bottas vypadol z jednych pretekov nie vlasnou vinou

inak mercedes zas nezvladol bottasovu strategiu lebo ho na prezutie stiahol o 2 kola neskor ako mal. ak by ho stiahli do boxov v tom kole ako russella tak undercutne strolla za ktorym bol zaseknuty a pred russellom ktory ho zostrelil by mal stale 5s naskok
russell mal vyhodu o 2 kola zahriatejsie gumy preto bol s drs rychlejsi ako bottas

Ale pomohol Hamiltonovi keď sa vybural😃

jo jo, chudak Hamilton už je po tých dvoch pretekoch taký vyklepaný až je z toho na prvom mieste v šampionáte :rofl: