Podľa Tosta by sa mali jazdci uskromniť: Mali by byť radi, že majú túto prácu | F1online.sk

V posledných týždňoch sa začalo veľa hovoriť o peniazoch. Nie len v súvislosti s oznámenou Veľkou cenou Saudskej Arábie, ktorej sme sa venovali v podcaste, ale aj s odmenami jazdcov. V zákulisí sa vraj kujú plány, podľa ktorých bude zastropovaný rozpočet na platy pilotov tímu podobne, ako je to v niektorých iných športoch. Franz Tost tento krok víta.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15573/podla-tosta-by-sa-mali-jazdci-uskromnit-mali-by-byt-radi-ze-maju-tuto-pracu

Model je nastaveny tak, ze najazdit kilometre s autom F1 a ziskat nejake skusenosti nie je jednoducha zalezitost. To v kombinaci s odmenou za pozicie v PK taha platy pilotov hore.

Este budu Bernieho na kolenach prosit nech sa vrati ten dokazal vytiahnut prachy aj zo zobraka😁