V posledných týždňoch sa začalo veľa hovoriť o peniazoch. Nie len v súvislosti s oznámenou Veľkou cenou Saudskej Arábie, ktorej sme sa venovali v podcaste, ale aj s odmenami jazdcov. V zákulisí sa vraj kujú plány, podľa ktorých bude zastropovaný rozpočet na platy pilotov tímu podobne, ako je to v niektorých iných športoch. Franz Tost tento krok víta.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15573/podla-tosta-by-sa-mali-jazdci-uskromnit-mali-by-byt-radi-ze-maju-tuto-pracu