Podľa Heidfelda musí byť Vettel v Aston Martine veľmi opatrný | F1online.sk

„Úprimne, ak sa pozriete na fakty a časy na kolo, je očividné, že Albon sa prepadáva stále hlbšie. Top tím ako Red Bull si niečo také z dlhodobého hľadiska nemôže dovoliť,“ myslí si Heidfeld. „Nico Hülkenberg by bol tým správnym mužom. Red Bull nehľadá nikoho, kto dokáže Verstappena poraziť. Pérez alebo Hülkenberg by boli čistou dvojkou, ktorá podáva konzistentné výkony.“


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13603/podla-heidfelda-musi-byt-vettel-v-aston-martine-velmi-opatrny

Hulk by bol fakt najideálnejšou voľbou do Red Bullu. Na Maxa by nemal, ale snáď by mu dokázal konečne kryť chrbát.

Hulk je dobrak, bol by dobra dvojka.
Verstapenovi by som vsak doprial Pereza. To je egoista a solista. Aspon by bolo na co pozerat pri suboji koleso na koleso. Perez by neuhol.