Podľa Hamiltona netreba jeho vysielačky príliš nafukovať | Magazín F1 - F1online.sk

Ty si riadný i*becil. Máš to pekne v hlavičke pomiešané. Veď ty si tu ako prvý reagoval na mňa. Už som ti raz povedal, že márna snaha, keďže nie som na chlapov. :smile:

neni hanba to priznat, pre nas aj tak si a tym to hasne :pinching_hand: :face_with_hand_over_mouth:

Nauč sa vyjadrovať lebo táto tvoja skomolenina nedáva zmysel. :joy: Či sa teraz len snažíš zakecať fakt ako si si nakadil do huby s tvrdením, že som sa začal navážať do teba ja prvý? :joy:

Blbeček sa teraz musí krotiť preto mu nie je rozumieť, chce to čas a ten fasinger sa ukáže v plnej kráse. To jeho smajlíkovanie mi propomína ďalšieho fasingera 2x banovaného, nečudoval by som sa keby sa jednalo o toho istého holotrtka (Mandalorian) za klávesnicou.

1 Like

dam ti to takto pekne za sebou, aby si to pochopil :shushing_face:

A takto je to správne po slovensky: nie je hanba si to priznať, pre nás aj tak si. Dobre som pochopil tú tvoju skomoleninu? Vrárť sa do školy alebo ak si ešte školopovinný, tak študuj lepšie. Ešte by som ťa poprosil aby si sa radšej nerozmnožoval ale keď si sa už priznal, že si teplý, tak to už robiť nemusím.

1 Like

terez si ma sokoval, zase koment az na 3riadky a uplne o nicom :smiley: taka tvoja klasika

Evidentne ti nerobí problém len gramatika ale aj počty, keďže môj koment bol na viac ako 3 riadky. Ale to je už tvoja klasika. :smile:

1 Like

Ak si na mobile jasne ze ti to ukaze na viac riadkov, ale to by ta nenapadlo pretoze viac chces hejtovat ako komunikovat :pinching_hand:

Už len ty si z tých čo tu môžu rozprávať o komunikácii. Veď si ma tu stále berieš do papule.

1 Like

tusim si nieco pisal o poctoch…
chapem, dosli argumenty lebo si sa ZASE SEKOL :smiley: miestny taraj

Miestny táraj? To hovorí ten čo má niekoľko profilov a naváža sa do diskutérov, že iba mudrujú. Je mi ťa ľúto MANDALORIANko alebo ti mám hovoriť Hyena či ako si si hovoril v minulosti. Aký je to pocit byť pokaždé banovaný? :smile:

1 Like

Ak si to cele precitas dal som ti pokazde argument a stale si rpesiel na inu temu. Sam vidis ze sa vyhbas argumentom, pretoze ziadne nemas a neustale len utocis. Si uboha nula co si sem chodi haldkat ego.
Ban som este nemal, stale som tu.

Ja aspoň nemám problém s gramatikou. Čítaš si vôbec tie hatlaniny po sebe? :smile: A útočiť sem chodíš jedine ty. Či už si zabudol ako si sa do mňa a helmutka navážal, že tu len mudrujeme? A to len preto, že som si dovolil prirovnať nos Ferrari k gramofónovej prenoske. Takže si živý príklad toho, že podľa seba súdim teba. Ban si ešte nedostal? A čo tvoje zvratky pod nickom MANDALORIAN ty nula? :smile:

1 Like

ako som sa tu docital, tak som mal viac nickov :smiley: necitam po sebe, az taky narcis nie som