Podľa Coultharda je Hamilton rovnako dobrý, ako bol Schumacher | F1online.sk

Lewis Hamilton počas tureckého víkendu potvrdil získanie svojho siedmeho majstrovského titulu a vyrovnal tak historický rekord Michaela Schumachera. Podľa Davida Coultharda je aj rovnako dobrý, ako bol na svojom vrchole Schumi.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/16730/podla-coultharda-je-hamilton-rovnako-dobry-ako-bol-schumacher

Prečo tu dávate stále tie isté články ci je lepší ham alebo schumi neviem na čo koho to zaujíma co si mysli coultard

Coulthard lže, jak když tiskne.:wink:Schumi je pořád TOP, Hamilton až ten druhý.

1 Like

To iste mi napadlo. Dost uz porovnavania. I dont care. Je proste dobry. Pome dalej.

David zasa trepe nezmysly.
Lewis ma DRS, dominantne auto a hlavne 11 sezon v ktorych ma auto, s ktorym dokaze vyhrat titul.
Schumi 11 rokov take auto urcite nemal …

aj zbytok pola ma DRS ci nie? ze ma dominantne auto nemoze byt lepsi?

Asi chtěl napsat, že Hamilton soupeře “objíždí” s DRS, narozdíl od Schumachera, za kterého DRS nebylo.:kiss:

na F1 sk ti uz kazdy prdi tak si prisiel sem?

Tam já nechodím. :wink:Ale s tím Hamiltonem jsem to koukám trefil. :grinning:

Tomasko, vsak vravim, ze si sa presunul sem.

Samozrejme ze je lepsi nez Michael… Nejsem Lojzuv fanousek, ale tak to proste chodi, kazda dalsi generace sportovcu je lepsi nez predchozi… Kouknete se treba na hokej nebo fotbal… Stejne tak si myslim ze Max nebo Charles maji na to byt lepsi nez je ted Lujzo…

Posaď Hamiltona do Schumachrova auta a uvidíš že to není pravda. Hamilton potřebuje vést za ručičku od inženýrů z boxové zídky. :wink:Omezit radiovou komunikaci jako v roce 2016 a Hamilton je nahranej viz Baku 2016.:slightly_smiling_face:

Tu sa chcem Rosenberga zastat. Je evidentne, ze Hamilton nie je jeho oblubenec, ale jeho prispevky rozhodne nie su na urovni toho degenerata. Nemusime tu zo seba robit Tomasov Fukov len za to, ze fandime inym jazdcom. Clanok je holt o porovnani Schumacher-Hamilton, on napisal, ze pre neho je top Schumi, na tom nevidim nic zle.

Ale zaroven v tom roku 2016 vyhral 10 pretekov, takze asi az tak za rucicku viest nepotrebuje…

Dával jsem ten závod jako příklad a ten se mu na jeho “kvality” moc nepovedl. :kiss:

zato, ze tu tak netroli ako na f1 sk? stale je to ten isty clovek.

Neviem preco si slovo kvality dal do uvodzoviek. V pripade Hamiltona sa mozeme hadat, ci je lepsi/horsi ako Schumacher, ale spochybnovat jeho majstrovstvo ako take, to je uplne mimo misu. Ak hovoris, ze Baku je priklad zavodu, ktory sa mu nepodaril, tak mas minimalne 94 prikladov zavodov, ktore dokazuju, ze Hamilton je sampion.

No, to je prave dost podstatny rozdiel. Ak ma byt Tomasom Fukom kazdy, kto hejtuje Hamiltona, tak to ich tu na fore mame celkom dost. Za mna ma Hamilton vsetok respekt, ale zial, je natolko uspesny, ze sa najde kopa ludi, ktorym nevonia. To je tak vzdy. Najma ak sa jedna o fanusikov Ferrari. Rosenberg sa (zatial?) neznizil na uroven, ze by tu len cielene provokoval a taral rasisticke nezmysly o opiciach. Preto ho nebudem davat na uroven s hentou spodinou.

Daj lahnut Schumachera do Hamiltonovho auta a nevyhra ani zavod :smiling_imp:

nie nic take nevravim. Tomasom Fukom nie je kazdy. Za tymto kontom “Rosenberg” a za kontom “Tomas Fuk” na disqus je rovnaka osoba.