Podľa Chiltona Hamilton odíde až budúci rok. A urobí dobre | F1online.sk

“Lewisa poháňa jeho súťaživý duch. Ak však auto nepodáva výkony, aké si predstavuje, tak sa to preňho ľahko môže zmeniť na nočnú moru. Pri Sebastianovi Vettelovi sme videli, že zmena nie je vždy dobrá. Odíď, keď si na vrchole, odíď ako velikán,” radí Hamiltonovi na záver. “Ja dúfam, že presne to urobí.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15571/podla-chiltona-hamilton-odide-az-buduci-rok-a-urobi-dobre

Aky velikan.
Okrem r.2008 ma nonstop k dispozicii dominantne auto.
Schumi mal toto len 2 roky (2002,2004) …

Ja si to tiež myslím, napadlo ma to už dávnejšie, že by to mohol takto urobiť a po koronakríze a niektorých jeho vyjadreniach - o tom ako sa už nechce vrátiť k takému hektickému životu - to je pravdepodobnejšie.

Hamík tak skoro neodíde.