Po boku Hamiltona som stratil radosť z pretekania, priznáva Bottas | Magazín F1 - F1online.sk

Jazdec Alfy Romeo Valtteri Bottas v najnovšom rozhovore povedal, že už po dvoch rokoch pretekania po boku Lewisa Hamiltona rozmýšľal nad odchodom z Formuly 1. Priznal, že po sezóne 2018 sa psychicky ocitol na úplnom dne.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/68713/po-boku-hamiltona-som-stratil-radost-z-pretekania-priznava-bottas

Z Ferrari, nie z Red Bullu.

Takže v zimnej prestávke medzi sezónami som si musel všetko poriadne premyslieť,“ vysvetľuje rodák z krajiny tisícich jazier.
Poprosil by som redaktora , aby este napisal , odkial je rodak Hamilton a Vetel. V poslednej dobe sa nejak casto pise , kto je akym rodakom , asi je to veeelmi dolezita informacia ,

Hamilton je rodák z krajiny větrem ošlehaných otužilců a Vettel z krajiny nových příležitostí.

Ty máš riadne problémy :smiley:

Jasné, Bottasovi spustili tlak v pneumatikách, aby bol pomalší ako Hamilton. :smile:

Editácie nešlapú ?

Je videt, ze z Bottase spadl veskery tlak. Prochazi ocistou a k te takova verejna sebepriznani asi patri, klobouk dolu. Ale tech nekolik let v nejlepsim aute za to stat musela, vyhraval zavody.

1 Like