Piloti kritizujú výjazd z boxov, môže robiť problémy | F1online.sk

“Tá čiara sa trochu posunula, čo napomohlo pri nájazde do prvej zákruty, ale stále je to mega úzke. Ak bojujete s autom, ktoré ide z boxov, ste bok po boku, bude ťažké udržať si svoje miesto a pozíciu. V porovnaní s autami, ktoré idú normálne, musíte zvládnuť zákrutu pod oveľa menším uhlom,” dodal Ocon.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14122/piloti-kritizuju-vyjazd-z-boxov-moze-robit-problemy