Piastri: Sústredím sa na učenie, dobré výsledky budú len bonus | Magazín F1 - F1online.sk

Já si hlavně myslím, že by FIA měla povolit testy pro nováčky se staršíma monopostama a to klidně udělat 5 takových testů, alespoň se předejde těm crashům

Napsal jsem nazor k tematu, tys me napadl a zacal urazet, zajdi si k doktorovi, tim bych to ukoncil.

Na sve hloupe otazky si odpovez sam, staci ti to takhle? Ted muzes jitt do prdele.

Urážíš jen ty, vůbec nemáš znalosti F1 a píšeš nesmysly, měl by si odejít z tohoto webu

Hele tvuj problem je, ze si tady muze kazdy udelat o tobe obraz, i kdybys psal nastokrat ze je to naopak, mel by ses jit stydet🙈

on nikde nepise o nerobeni chyb…A piloti co mimo chyb, podavali v prvej sezone aj spickove vysledky? Verstappen, Leclerc, dalej sa mi nechce rozmyslat. Este ma napada De Vries, ktori vo svojom prvom zavode skoncil na 9. mieste s Williamsom

1 Like

Může, každý si tu přečte tuhle diskuzi a každý vidí, že tu píšeš o tom, kdo kam má jít a jak netoleruje názory druhých atd. Já reagoval na tvůj příspěvek, že je to nesmysly, protože mladí nemůžou mít zkušenosti na to, aby byli připravení na F1 a hned dělali show a ty si naprosto zcestně začal urážet mě, že nevím o čem píšu atd. přitom přišla jednoduchá otázka, kdo z maldých od doby zákazů testů přišel hotov do F1 a dělal hned show? neodpověděl si, protoež nikdo takový nebyl a není a tím pádem se potvrdil tvůj nesmysl, příště se nauč slušně arguemtnovat a psát příspěvky, to že nesouhlasíš s něčím, neznamená, že urážky ukážou, že máš pravdu, právě naopak

A můžeš mi ukázat, jak se to ukázalo na výsledcích? já jen, že Leclercovi i Verstappenovi trvalo 2/3 roky, než byly hotový, aby bojovali o titul. De Vries získal body v první závodě a? Kvjat je získal v STR taky a znamená to, že byl Kvjat top pilot?

bavime sa o spickovych vysledkoch nie o statuse top pilota, vysledky: Verstappen niekolko 4. miest, Leclerc niekolko 7. miest v prvom roku so slabymi autami

1 Like

Bavíme se o tom v kontextu co napsal Piastri, Piastri může jezdit taky 7 místa a podle experta není hotový pilot, protoež se chce učit, však se podívej co psal v kontextu

pilot sa moze a mal by sa ucit cely zivot, tak ako kazdy clovek vo vsetkom, takze Piastriho vyjadrenie je len obycajne rozumne vyjadrenie pre media

1 Like

A to jsem tu psal celou dobu, nic víc nic míň, to Bobík s tím má problémy

A nemusel jsem někoho posílat do prd… za jeho názory

Napadat a urazet si zacal ty, tak si to jdi po sobe precist, ten hnojomet je tvoje prace :wink:

Kdyz ti da nekdo najevo, ze se s tebou nechce bavit mas to akceptovat, jinak musis pocitat ze te vypraska, to je jasny…

Vypráskal si možná tak ban, který pravděpodobně dostaneš, čím jsem začal urážet? že jsem napsal, o tom nesmyslu z tvé strany? nesmysl není urážka, poslat někoho do prdele ano, jestli nechápeš rozdíl, to pak odpovídá tvé neschopnosti logického a kritického myšlení

tento web zije z toho, ze si tu ludia mozu nadavat, takze ban asi tazko dostane :smiley:

1 Like

Tys neprijal muj nazor, jses agresivni asocial, navic lzes jak tiskne, kazdy vidi co si zac, ban si dostal ty a ted uz neobtezuj…jinak te nahlasim na policajty.

1 Like

Jaký ban jsem dostal? a co znamená jseš? popisuješ jinak sebe a Ferdu velice dobře :rofl:

Btw ty jsi nepřijal můj názor a nedokázal si ani odpovědět na basic otázku, moc těžký pro tvojá hlavičku?

prirovnanie ku kozmonautom ma rozsekalo uplne :rofl: nevedel som ze kozmonauti maju tiez omedzeny cas sa pripravovat na misiu , budes testovat xkrat a musi ti to stacit lebo viac nemozes testovat

Je logicke, ze sa potrebuje ucit. F1 nie je len o kruteni volantom.