Piastri: Sústredím sa na učenie, dobré výsledky budú len bonus | Magazín F1 - F1online.sk

Príchod nováčika do Formuly 1 vždy sprevádza určité vzrušenie, zvlášť keď nastupuje do jedného z vyššie postavených tímov. Austrálčana Oscara Piastriho nečaká jednoduchá úloha. V McLarene sa v roku 2023 budú snažiť maximalizovať svoj výsledok, ale zároveň potrebujú austrálskeho mladíka dobre zaučiť. Ten sa snaží pred premiérou vo Formule 1 striasť tlaku a odkazuje, že v prvom rade sa sústredí na učenie, až potom na výsledky.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/86784/piastri-sustredim-sa-na-ucenie-dobre-vysledky-budu-len-bonus

Velice rozumný přístup, mladí to mají těžké s omezeným testováním ne jako kdysi Ham a Vettel, kteří ujeli za testy víc, než jezdci během sezony a Piastri si nastavil správný přístup na to, jak co nejvíc těžit v prvním roce

2 Likes

Je to hodně složité pro nováčky v lepších týmech, potřeboval by aby mu to auto sedlo a na to učení tím dostal trochu více klidu.

Do F1 by meli prichazet hotovi piloti kteri jsou schopni od zacatku podavat spickovy vykon, ne se chodit do F1 tri roky ucit, fatalni chyba FIA. Nebo o tom aspon nemluvit a chystat si alibi, dost mi to vadi.

Větší nesmysl jsem v životě nečetl, ukaž mi nováčka v F1 od zákazů testů, který hned první rok nedělal chyby a jezdil top výsledky?

Neni to nesmysl, F1 je top, jeste jsem neslysel ze by do vesmiru letel ucit se nezkuseny, nepripraveny kosmonaut.

FIA posila do F1 nezkusene mlade piloty proto, aby zvysila sledovanost mezi mladymi fans, fuj.

Ty se prosim te nad sebou zamysli, to ze neco nechapes, ze ti neco nedochazi neznamena ze je to nesmysl.

A proč nedokážeš odpovědět na otázku, která je s tím spojená? který pilot od zákazů testu přišel od F1 a nedělal chyby a jezdil jen top výsledky? píšeš tu nesmysly a přirovnáváš věci, které jsou úplně mimo

A kde si prisel na to, ze chyby delaji jen novacci, to snad neni pravda…

Do F1 maji prichazet ti nejlepsi piloti a delat show, furt tomu nerozumis…

Jestli neco nechapes, tak se k tomu nevyjadruj, kdo to tady ma pak cist…

Nn ty tomu nerozumíš, ty to podáš tak, že do F1 mají chodit piloti, co přivezou hned top výsledky a já ti říkám, že je to impossible po zákazů testů a nikdo takový se v F1 neobjevil ani Leclerc ani Verstappen nezačali jezdit hned top strop výsledky

Meles pate pres devate, pilot nez se dostane do F1 prochazi nizsimi sampionaty, to taky asi nevis, do F1 ma prijit hotovy pilot, zkus pouzit to co mas na krku a nekaz lidem nedeli.

Ale do teď si mi nedokázal odpovědět na otázku, plácl si totální kravinu a při arguemtnaci jenom útočíš, že ten druhý neví o čem píšu. To je snad logický, že chodí z nižších kategorii a co? ty furt nechápeš, že nižší kategorie jsou nižší a nemají možnost se tam naučit to co v F1? zkus použít to co máš na krku a u toho mi vyjmenuj piloty po zákazů testů, kteří přišli do F1 a nemuseli se učit a byli hotoví, díky

Odpoved jsem ti napsal, tak si ji precti…

Zautocils ty na me, na to se taky podivej at vis co jses zac…

Ne neodpověděli si, jen se kroutíš

Kroutis :laughing:

Odpoved byla, chyby nejsou o novaccich, jinak odpovedet nejde, spatne polozena otazka…

Ne to není špatně položená otázka, píšeš o tom, jak mají chodit piloti do F1 a dělat show, tak se tě ptám na jména těch, kteří to dělali nebo dělají podle tvých představ a ber v potaz ten zkaz testů, protože od Vettela a Hama, tam prostě nikdo takovej nebyl a není

Neptej se furt dokola na nesmysly, radeji nam tady rekni proc si na me bezduvodne zautocil…tak a ted se zacni kroutit…:eyes:

Kroucení pokračuje? nedokážeš odpovědět na otázku, co vyšla z toho nesmyslu od tebe? je to jednoduchý, já jsem reagoval na to, že píšeš právě nesmysly a pak sám ani nedokážeš říct, kdo to tedy kdy splňoval :man_facepalming:

Ne, tys me napadl, to je jasny…cekam omluvu.

Prestan se kroutit a priznej si ze jses agresivni asocial co neni schopnej prijimat nazory jinych…protoze to je presne to, cos tady predvedl…

A k tématu se neumíš slušně vyjádřit? když po tobě chce někdo logický agrument, tak jen urážíš, takže jsi přesně to co si napsal v příspěvku

Myslím že FIA by měla dovolit mladíkům v první sezoně motor navíc bez penalizace a v první tréningy nováčkům v té úvodní sezoně přidat půl hoďky. Prostě jako podpora těch mladých ať se rychleji zaučí a mohl by z toho profitovat i tým.