Úsmevy na tvárach ľuďom určite vyčarili dnešné správy, že Kimi Räikkönen vo Formule 1 zostáva. Podľa Saubera ide o veľmi rozumnú voľbu, keďže všetci vedia, čo môžu od Icemana čakať. “Kimi je stávka na istotu. Ak má šancu niečo získať, pokračuje, bojuje a je rýchly. Pre tím je veľmi cenný, viem to od zamestnancov. S inžiniermi tvrdo pracuje. A tiež je pravidelným návštevníkom továrne tímu v Hinwile.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14573/peter-sauber-kimi-je-stavka-na-istotu