Pestrofarebná ikona je preč: Kai Ebel absolvoval svoje posledné preteky | F1online.sk

„Najvýraznejšie preteky, na ktoré si spomínam, boli majstrovské tituly Schumiho, ale aj Vettela, kde mi Vettelov otec od radosti roztrhal nohavice. No a okrem toho smutné okamihy ako úmrtia Ratzenbergera, Sennu alebo Bianchiho. Veľa pozitív, veľa negatív. Napokon však prevažujú pozitíva,“ dodal Kai Ebel.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14407/pestrofarebna-ikona-je-prec-kai-ebel-absolvoval-svoje-posledne-preteky

Ja som zacal svoju vasen prave na RTL. Skoda tohto konca ale nemecky Sky by spravil velku chybu keby ho aspon neoslovil s ponukou o spolupracu.

1 Like

Skoda ho. Velky sympatak

Škoda toho prechodu z RTL na Sky. Na neplatených kanáloch si už človek fakt nič nepozrie…

Vďaka bohu za Sport1 a Sport2, kde je F1 tuším do 2023, ale obávam sa, že potom tiež prejde na nejaku platenú platformu.

To akože Sport1 a Sport2 nie sú platené platformy? RTL je free dostupná na satelite bez akéhokoľvek poplatku. Ty za Sport1 a Sport2 nikomu neplatíš?

1 Like