A, ja sa pritom cudujem, preco sa kazdy doslova Perezovi smeje, a robi si z neho srandu.
Kto z nas dokazal to, co on?
Jediny, co si z neho na SR/CZ ma realny narok utahovat, vzhladom na to, co dokazal a kde jazdil, je Pepa Kral, ale ten to nerobi…
Treba si konecne uvedomit a prijat fakt, ze prenich je Mexicky jazdec zlata bana. Nie, co sa tyka jeho sponzorov, ale Carlosa Slima, a Juhoamerickeho trhu…
Moze byt aj P20, ktokolvek iny im spravi brutalny prepad v prijmoch. Bolo to povedane nie raz.
Obávám se, že na všechny snahy je už pozdě. Nejspíše už nemá ani podporu týmu, když Helmut říká, že o jeho dalším působení v týmu budou rozhodovat akcionáři.
V takovém prostředí se pracuje hodně těžce.
neverim že nemaju jazdca ktory by zvladol to čo perez nech tam daju mladeho sumachera horši ako perez nebude a čosi budeme meno sumacher stale ma svoju cenu