Pérez sa vysmial európskym jazdcom: Bavím sa na tom, akí sú ustarostení | Magazín F1 - F1online.sk

Blížiaci sa víkend v Rakúsku bude zaťažkávacou skúškou nielen pre techniku, ale aj pre jazdcov. Meteorológovia avizujú, že denné maximá sa vyšplhajú na hranicu 32 °C, pričom v nadmorskej výške 660 metrov nad morom sa efekt tepla ešte znásobí. Sergia Péreza však pobavili utrápené tváre jeho európskych súperov.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237090/perez-sa-vysmial-europskym-jazdcom-bavim-sa-na-tom-aki-su-ustarosteni

péro je už trápny s tým jeho vychvaľovaním aký je výborný pilot a odolný terminátor ale chladiacu vestu tiež použije…

1 lajk

No v clanku vyjadril starosti Piastri, ktory zrovna nie je europan.

5 lajky

Sergio je s vysokými teplotami v pohode. Jeho auto ale asi nie keď sa mu počas jedného dňa niekoľkokrát pokazilo.