Palmer si kopol do Bottasa: Spomínate si na nejaký jeho dobrý predbiehací manéver? | Magazín F1 - F1online.sk

Valtteri Bottas skončil na Veľkej cene Azerbajdžanu až dvanásty. Zdolal len Micka Schumachera s Nikitom Mazepinom zo slabučkého Haasu a Lewisa Hamiltona, ktorý spravil v závere pretekov chybu. Po štarte z desiatej priečky sa celý čas „motal“ hlboko v poli a prichádzal o pozície.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/32590/palmer-si-kopol-do-bottasa-spominate-si-na-nejaky-jeho-dobry-predbiehaci-manever

Ja si nejak nespomínam na žiaden manéver od Jolyona… Druhý Valabik. Reči ako koza bobkov

Ja si tiež celkovo nespomínam na nejaký manéver od Palmera.

Tak Brtiti tam chcu natlacit Russella tak tlacia. To ma neprekvapuje. BTW aj ja tam chcem vidiet Russella.

Bolo by to rozhodne zaujímavé tam vidieť Russella.

1 Like

Good point. Neviem si na nic spomenut.
Ja by som sa zamyslel aj nad Gaslym, pred Russelom. Je stabilny a skromny jazdec.

Valteriho podpisovali vzdy len rok.
Nikdy nemal tu istotu kt.mal Lewis, aj ked koncil druhy.
Vzdy v lete mal noz na krku, ci s nim podpisu dalsi rok.
To mu urcite nepomahalo, rok co rok bol pod tlakom.
Drzali ho pod krkom, ku ktorej dvojke sa takto spravali ?

Barichello, Massa, Coulthard, Webber… Vsetci boli drzani pod krkom.

Bottas bol dobry v situaciach kde zvladne kvalifikaciu a potom dokruzil pretek o jedno, dva miesta nizsie. Na viac nikdy nemal. Lenze viac mercedes ani nepotreboval. Teraz potrebuje a ak by to bol bottas s 3 rocnou zmluvou tak to bolo pre Mercedes dost drahe na vyplatenie.

Ďalší tárajko, ktorý hodnotí jeden posledný závod a už si nespomína na tie minulé.
Ani na trati nič nepredviedol a tie kecy mu tiež nejdú.

Palmer si kopa len do tych ktorym sa nedari.On ako jazdec nedosiahol ani 5% toho co dosiahli ty do ktorych si teraz kopa.Neni vetsieho sraca komentatora ako on.

1 Like

ani jeden z tych menovanych ked robil dvojku v majstrovskom aute nebol podpisovany len na 1 sezonu opakovane 5x, toto co zaviedol wolff je uplna novinka a to bol bottasov manazer a stale spolumajitelom firmy ktora bottas manazuje :slight_smile: si nechcem predstavit ak by s jeho manazovanim nemal nic spolocne, to by ho podpisoval vzdy len na 1 pretek :slight_smile:

Bottas mohol kedykolvek odist a nepodpisat. na tu sedacku bolo stale zo 10 zaujemcov. Z pohladu managera timu je to pochopitelne rozhodnutie, ktore hovori o tom ze nebude tolerovat podpriemerne vykony. Kym Bottas vedel dorucit vysledky tak boli vsetci spokojny. Ak to uz nedokaze tak bude lahke ho nahradit. Bottas fakt nie je v pozicii ani mladeho jazdca, ani platica, ktory nosi peniaze ani medialnej hviezdy, ktory pritahuje pozornosti medii. Vykony na trati su jedine co ho tam drzi.

Palmera mám jako komentátora rád a jeho analýzy mi přijdou často velice dobré. Z 95% se s ním shoduji. Když vidím jak si ho tu někteří dobírají protože v F1 toho moc neukázal tak já nevím, neměli by právě kvůli takovému názoru ti jeho kritici mlčet? :joy:

Ja vlastne ani neviem kto by sa k dianiu vo Formule 1 mal vyjadrovať.
Keď je to nejaký Palmer, tak ten nedokázal nič.
Ak sa vyjadrí bývalý majster, tak ten vyhral titul len náhodou vďaka autu.
A ak by sa postavil a vyjadril samotný Michael Schumacher, tak na toho by sa tiež nakládlo.
Chcelo by to proste nejakého odborníka z tohto fóra 🤷

4 Likes

Ty jo Palmer zrovna takova nula…

Vypada ze Bottas to vzdal, to ale neznamena ze do nej zacnu kopat, to si muzem dovolit my tady…

Dobrý koment absolútne súhlasím niektoré posielanie týchto bývalých jazdcov do nemehiel je smiešne ale taktiež si myslím že tak ako napríklad villneuve kritizuje hamiltona tak tak isto chyboval aj Jacques a na to poukázať treba. Aj kritik môže byť skritizovany keď to fakty dovoľujú.

Mercedesu to v Baku neslo, takze skusali milion veci a na setup pracoali celu noc. Teraz hadam - na koho setupe pracovali celu noc?
Takisto v Monaku, sampionovi to tam neslo, na koho setupe sa makalo? Bottas mal stastie, ze sa tam hned chytil.
Dnesne auta su take, kto nevie dostat gumy do pracovneho okna, tak straca aj sekundu. Perez mal tiez preteky kde stracal, v Barcelone stratil v Q takmer sekundu, Ricciardo, Vettel mnohokrat minuly rok.
Tento rok vyzera, ze aj Mercedes musi testovat svoje limity a hned to tam je ako v kazdom jednom time. Ak chcu jednotku dostat na maximalnych 100%, druhy pilot tym trpi.

vrabce cvirikali, ze v monaku mechanici omylom vymenili auta pri vybalovani :slight_smile: