Oficiálne: Esteban Ocon podpísal dlhodobý kontrakt s Haasom | Magazín F1 - F1online.sk

Počet vítězství je v tomhle případě nesmyslné srovnání, jde o celkové srovnání, kde podle mě Ocon a Gasly tahají za slabší konec.

S tym Mercedesom by som asi suhlasil, ak Kimi nie je pripraveny, tak urcite vezmu Sainza. A vlastne aj s Doohanom suhlas, Briatore je jeho manazer, takze Mick asi nema sancu.

Oconovi se už podařilo porazit Alonsa. Možná proto ho někteří dávají nad Gaslyho aniž by si uvědomili, že ho Gasly poráží už druhým rokem.

Doohena má pod palcem Flavio? Tak to je hotová věc.

zly vyber, cinana mali zobrat. Ten aspon pocuva prikazy z boxu a nekoliduje so spolujazdcom.

Oconove moznosti boli velmi limitovane a pre Haas je to asi najlepsi pilot akoho mohli ziskat.

Ocakavany prestup.
Ocon vie liezt na nervy, ale je to kvalitny pilot, miesto si zasluzi.
Ja len dufam, ze Ollie nebude stvrty timovy kolega za sebou, s ktorym bude mat Esteban “problem”…

Na druhu stranu zase Alpine asi bude odoberat motory Mercedes a Mick je rezervny/testovaci jazdec aj v Alpine, aj v Mercedese, navyse Toto tvrdi, ze Mick si miesto zasluzi a urcite na to paky ma, len ci to mysli uprimne…

1 Like

co hovori wolff je nepodstatne, lebo v f1 sa nerozhoduje na zaklade reci, ale na zaklade penazi(v roznej forme). no a ak wolff chce niekde mladeho schumaka umiestnit tak za neho musi niekomu zaplatit. bezne je to tak 10-15mega, ale pri schumakovej povesti z haasu to bude skor tak 15-20mega a az tak wolff toho schumaka nemiluje, ze by mu to zaplatil z mercedesackych penazi a uz duplom nie z jeho vlastnych

Vseobecne je to pravda, ale prave tym, ze to moze byt sucast, alebo dokonca podmienka dodavky motorov, to vobec Tota tolko nemusi stat…

Doohan zase asi o moc lepsi od Micka nebude a “jednotka” bude tak ci tak zrejme Gasly, no mat ci nemat motor Mercedes, hlavne od 26, ma omnoho vyssiu pravdepodobnost pozitivneho dosledku na vysledky.

No tiez moc Totovi neverim a su to asi reci, no ak nie su, nebolo by take narocne ani drahe, Micka teraz umiestnit…

Má na víc než Haas, ale snad se mu bude dařit.
Jsem rád, že našel místo v F1.

1 Like

Roja sa spravy dnes, ze almighty Bruno Famin opusti po spa Alpine :smile: velke veci sa deju

Naopak Ferdo, v tomhle to vidím přesně opačně.
V životě se počítají jenom vítězství, všechno ostatní jsou prohry a hořké neúspěchy.
Nejvíc se vždycky nasměju, když mi někdo řekne nesmysl typu “vyhrál jsem stříbrnou medaili”…
To mu tu radost z “vítězství” hned s chutí zkazím.

1 Like

Alebo “ved som sa snazil” :sob:

1 Like

Alpine je tovarni tym Renault.

Nebo “já mám hodné děti”…
Hned si je umím představit :grinning:

1 Like

Nedivil bych se kdyby si Flavio k sobe stahl Alonsa.

Nezachytil si nedavne clanky?

Samozřejmě máš pravdu. Získat druhé místo znamená být prvním poraženým.
Já jsem to myslel tak, že i na vítězství se můžou lidé dívat různě. Kdyby letos vyhrál závod třeba Sargeant, tak by lidé nejspíše hodně kroutili hlavou.

Nevěřím, že by se Alonso do Renaultu vrátil počtvrté. A ještě k silnějšímu jezdci, než je Stroll. Takovým rozhodnutím by zvuk svého jména totálně zneuctil.

O cem presne to bylo?