“Je to veľmi ťažké. Naše vzťahy boli niekedy ako na hojdačke, no s ľuďmi nezostanete takto dlho — štyri a päť rokov —, ak ich nemáte radi. Musím sa však pozerať na tento tím ako celok. Obaja boli veľmi chápaví. Áno, neboli radi, veď kto by bol? Ale pochopili to. Vedia, že sme im dali dobrú šancu. Nebolo to dobré len pre nás, ale aj pre nich. Napokon si myslím, že medzi nami nie je žiadna nenávisť, sezónu chceme dokončiť. Dúfam, že získame aj pár ďalších bodov.”
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/13641/o-grosjeanovi-a-magnussenovi-sa-rozhodlo-uz-pred-tromi-tyzdnami